Zamknij

Wójt nagrodził nauczycieli

20:57, 15.10.2017 | A.Z
REKLAMA
Skomentuj

Z okazji obchodzonego w sobotę Dnia Edukacji Narodowej starym zwyczajem Zbigniew Szczepański rozdał nagrody 10 nauczycielom z gminy Chojnice.

W tym roku na uznanie wójta zyskali: Sabina Gołembska (SP w Charzykowach), Celina Drewek (SP w Kłodawie), Urszula Małek (SP w Lichnowach), Artur Jaster (SP w Nowej Cerkwi), Jacek Rozmarynowski (SP w Ostrowitem), Maria Stoltmann (SP w Silnie) oraz Krystyna Klewicz (SP w Swornegaciach). Nagrodzono także dyrektorów: Alicję Kamińską (SP w Nowej Cerkwi), Barbarę Markowską (SP w Ostrowitem) oraz Katarzynę Kerpert, która do 31 sierpnia tego roku sprawowała pieczę nad Gimnazjum w Sławęcinie.

Więcej na ten temat napiszemy w najbliższym wydaniu gazety.

(A.Z)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone