Zamknij
REKLAMA

Tragiczny bilans nawałnic w powiecie chojnickim. Pięć osób nie żyje (ZDJĘCIA)

17:44, 12.08.2017 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Do pięciu osób wzrosła liczba ofiar piątkowej nawałnicy, która przeszła nad naszym regionem wczoraj wieczorem. Dwie z nich to uczestnicy obozu harcerskiego w Suszce.

Na obozie harcerskim przebywało około 140 dzieci. Z nieoficjalnych wiadomości wiemy, że ofiarami są dwie młode dziewczynki w wieku 13 i 14 lat. Są też ranni, którzy zostali przetransportowani do okolicznych szpitali.

Życie przez nawałnicę w naszym powiecie straciło pięć osób. Są to dane na sobotę godz. 18.00.

Nadal wiele osób w regionie jest bez prądu. Powalone drzewa na drodze usuwają strażacy. Mieszkańcy całego powiatu walczą ze skutkami nawałnicy. Pozrywane są dachy, uszkodzone domy i budynki gospodarcze.

REKLAMA

Komentarze (1)

o.Misjonarzo.Misjonarz

2 0

Umiłowani Siostry i Bracia!
Nie kompromitujcie się. Media podają że Prokuratura Rejonowa w Chojnicach wszczęła śledztwo w sprawie cyt. ?... nieumyślnego spowodowania śmierci?.
Właściwa kwalifikacja to ? ?umyślne spowodowanie śmierci ze szczególnym okrucieństwem? ? tylko, czy jesteście w stanie postawić w stan oskarżenia Pana Boga ? zresztą ponoć wszechmogącego.
A Niepokulana Dziewica ? Królowa Polski gdzie była. Zaspała? Czy może pojechała na wczasy do ciepłych krajów?
Uczestniczycie przecież z woli Pana Prezesa w tym obłudnym tańcu katolickiego kraju.
Ciekawym co na to naczelny szaman Wojska Polskiego.
+++++++++++
Do Naczelnego Szamana Wojska Polskiego
Jak śmiesz publicznie drwić z woli Twojego Boga który na niewinne dzieci, bogobojnych i w duchu chrześcijańskim ogłupianych harcerzy RP zesłał tak tragiczny w skutkach kataklizm?
Jak śmiesz drażnić tego Twojego Boga ekspiacyjnym usługiwaniem poprzez odprawianie mszalnych szarmanterii za dusze dzieci których ten Twój (jak widać urojony) Bóg pozbawił życia na tym łez padole?
Jak śmiesz drażnić uczucia religijne ofiar tego kataklizmu i ich bliskich?
Co robiła Niekopulana Dziewica ? Królowa Polski, której naród oddal się w opiekę?
ZAMILCZ!
Co najwyżej jak w tej baśni z tysiąca i jednej nocy napisano ? po cichości w izdebce módl się ? może się ten Wszechniemogący w końcu ulituje i już więcej takich Armagedonów ludowi swemu nie zafunduje.
Amen.
PS. Rodzicom pozostającym pod władaniem typów spod ciemnej katolicko-toruńskiej gwiazdy powierzającym swoje dzieci nawiedzonym typom spod ciemnej katolicko-betlejemskiej gwiazdy moje słowa współczucia i prośby o odrobinę refleksji, w przeciwnym razie ci nieudacznicy wszystkie swoje niepowodzenia, klęski i tragedie zwalać będą na innych, a jest tych "chłopców do bicia" cały kato-Panteon, od Boga-Planisty poczynając przez Anioły-Stróże na Diabłach kończąc...
Co może powiedzieć rodzicom i najbliższym ofiar rzymsko-katolicki szaman z parafii Chrystusa Miłosiernego w Chojnicach albo ten z Matki Bożej Królowej Polski?
A może to kara boża za uprawiane bałwochwalstwo, świętokradcze praktyki, fałsz, obłudę i hipokryzję
Pozdrawiam ewangelicznie
o. Misjonarz
21:42, 13.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018