Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
23:51, 14.05.2018
Przed laty określenie „taśma klejąca” oznaczało jedynie materiał biurowy, pozwalający przyklejać papier. Dziś rodzajów i zastosowań taśm klejących jest bez liku. Dość powiedzieć, że na popularnym portalu aukcyjnym można znaleźć taśmy klejące do… biustu. Ich przeznaczeniem jest asekuracja dużych dekoltów: dwustronną taśmą można przymocować suknię do biustu tak, by jego właścicielce nie groziły wpadki ujawniające zbyt wiele atrybutów jej urody.
10:29, 11.05.2018
Podobnie jak do samochodów, również do maszyn budowlanych i rolniczych można kupić zamienniki oryginalnych części. I podobnie jak w przypadku części samochodowych, opinie na ich temat bywają bardzo różne. Ceny co prawda mogą być niższe, ale i jakość nie zawsze jest w pełni zgodna z oryginałem. Ile naprawdę warte są zamienniki?
14:38, 08.05.2018
Wiele godzin na siłowni, wyrzeczenia w kuchni, plany zakupów na cały tydzień i dłuższe spacery z psem. Wszystko to, by jak najszybciej zauważyć zachodzące zmiany w naszym ciele. A co jeśli postępy nie są satysfakcjonujące? Czy warto sięgnąć po pomoc w postaci suplementów?
21:19, 06.05.2018
Strona internetowa You Tube powstała w 2005 roku. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych kanałów komunikacyjnych w Internecie. Moda na kanały na YT wzrosła wraz z pojawieniem się programu partnerskiego, który umożliwia zarabianie pieniędzy, dzięki reklamom wyświetlanym przed lub w trakcie trwania filmu.
20:35, 27.04.2018
W dzisiejszych czasach wzrost technologiczny oraz informatyczny jest na bardzo wysokim poziomie i nadal rośnie. Jednak jest to możliwe tylko przy stale rosnącym zapotrzebowaniu na informację. Dlatego, aby była ona w pełni wykorzystana, musi być odpowiednio zarządzana w bazach danych, które są systematycznie powiększane.
09:53, 26.04.2018
Wybór studiów to jeden z ważniejszych momentów naszej ścieżki zawodowej. Wtedy wybieramy drogę, jaką chcemy podążać i w której chcemy się potem doskonalić. Oprócz kierunku, ważny jest także sposób realizacji programu nauczania, osobowość wykładowców oraz szanse na wartościowe praktyki. Wątpliwości jest sporo. Podjęcia decyzji nie ułatwia również bogata oferta edukacyjna na naszym rynku. Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru uczelni?
08:32, 20.04.2018
Sprawy o stwierdzenie nabycia spadku są jednymi z najprostszych, jeżeli chodzi o prawo cywilne. W większości przypadków wystarczy jedno posiedzenie sądu, aby zakończyć postępowanie. Nieco bardziej skomplikowane są sprawy o dział spadku. Jednak w jednym i w drugim przypadku niekiedy zdarzają się sytuacje. Kiedy pomoc prawnika okazuje się niezbędna. Co warto wiedzieć na ten temat i kiedy najlepiej skorzystać z pomocy prawnika?
15:19, 19.04.2018
Obrabianie glazury jest związane z posiadaniem właściwego sprzętu. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele sprzętów, które z pewnością ułatwią Ci pracę.
12:43, 18.04.2018
Wybierając się do Zakopanego nie sposób ominąć Krupówki – wizytówki miasta i miejsca przyciągającego tłumy o każdej porze roku. Pytanie tylko, na które atrakcje tego popularnego zakopiańskiego deptaka warto zwrócić uwagę?
13:06, 11.04.2018
Wiosna ma zarówno swoje dobre, jak i złe strony. Pozytywne aspekty tej pory roku to coraz piękniejsza pogoda i możliwość zmiany garderoby na luźniejszą i lżejszą, a negatywne to między innymi fakt, że wypadałoby zrobić w domu wiosenne porządki. Jeżeli do tej pory było dla Ciebie przykrym obowiązkiem, to warto poznać sposób, dzięki któremu polubisz wiosenne sprzątanie. Tym bardziej że wokół Ciebie wiele rzeczy jest całkowicie zbędnych.
REKLAMA
19:16, 27.03.2018
Morze, piasek i słońce to idealna okazja, aby odpocząć w przyjemnym klimacie, jednakże dla niektórych kobiet to powód do zmartwień. Jeśli masz większą tuszę i krępujesz się wyjść na plażę w stroju kąpielowym od dziś to już nie musi być problemem. Przedstawiamy 3 idealne fasony strojów kąpielowych dla puszystych Pań.
00:00, 23.03.2018
Zaproszenia na ślub – jak zawęzić wybór i ułatwić sobie ostateczną decyzję?
15:41, 09.03.2018
Wielu kierowców przyznaje, że zależy im na tym, aby ich samochód prezentował się jak najlepiej. Jak wiadomo, najlepszym rozwiązaniem jest ręczne mycie samochodu, ponieważ w ten sposób nie uszkadza się powierzchni lakieru i nie rysuje szyb.
13:24, 26.02.2018
Najczęstszym dylematem przy urządzaniu łazienki jest to, czy zamontować wannę czy też prysznic. Najlepiej byłoby mieć oczywiście te dwa praktyczne akcesoria, ale w polskiej rzeczywistości rzadko można spotkać na tyle dużą przestrzeń łazienki. Zarówno wanna, jak i prysznic mają swoje niepodważalne zalety, więc wybór staje się kompromisem pomiędzy wygodą, trybem życia oraz przyzwyczajeniami. Co istotne, zazwyczaj trzeba pogodzić interesy kilku członków rodziny. A to już może być bardzo trudne.
07:47, 23.02.2018
Przy samodzielnym rozliczaniu się z fiskusem z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych należy wykazać swoje opodatkowane przychody i ewentualnie koszty ich uzyskania. Tym, co nastręcza podatnikom nie lada trudności, jest wybór prawidłowego formularza podatkowego PIT, adekwatnego dla podatnika względem wybranej przez niego metody opodatkowania oraz źródła pozyskiwania dochodów. Jak wybrać właściwy PIT?
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone