Zamknij

Rolety dzień noc - dlaczego warto je mieć?

13:29, 09.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Rolety z regulacją przepływu światła to praktyczne rozwiązanie dla domu i mieszkania. Jeśli cenisz sobie funkcjonalność sprawdź, dlaczego warto mieć w swoim domu rolety dzień noc.

Tradycyjne rolety w oknach, długie firany chroniące prywatność domowników, a także mające za zadanie regulować przepływ światła masywne zasłony to standardowe wyposażenie niejednego domu i niemal każdego mieszkania. Jednak należy zwrócić uwagę na to, że w czasie, w którym wszystkie te elementy występują jednocześnie, estetyka wnętrza może zostać dość poważnie zachwiana, a cała aranżacja zostanie tym nadmiarem przytłoczona.

Właśnie z tego względu osoby, które lubią praktyczne aranżacje i cenią sobie wygodę oraz minimalizm, czują się źle, kiedy widzą okna zasłonięte kilkoma warstwami różnych materiałów. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że gdy tylko rolety dzień noc weszły na rynek, od razu podbiły serca minimalistów na całym świecie, a miłośnicy nowoczesnych rozwiązań uznali, że rolety z regulacją przepływu światła to prawdziwy fenomen na rynku. Sprawdź, czym są rolety dzień i noc i dowiedz się, dlaczego warto je mieć. Informacje te znajdziesz na stronie https://rolety.eu/.

Jak działają rolety dzień noc?

Na pierwszy rzut oka widać, że rolety dzień noc wyróżniają się wyglądem na tle innych, bardziej tradycyjnych rozwiązań, a wszystko dlatego, że zostały wykonane z pasiastej tkaniny. Pasy na tkaninie ułożone są na przemian – pas zaciemniający, pas transparentny. Plusem jest fakt, że obie warstwy danej rolety można między sobą dowolnie przemieszczać, co umożliwia płynną regulację przepływu światła do wnętrza pomieszczenia. A wielu ucieszy fakt, że w razie potrzeby całą roletę można podnieść do góry po to, aby wpuścić do domu nieograniczoną ilość promieni słonecznych.

Dlaczego regulowane rolety cieszą się tak dużym powodzeniem?

Bezpośredni wpływ na popularność tych rolet wywarła ich prostota i niespotykana dotychczas funkcjonalność. W dobie minimalizmu i idei głoszonych przez zwolenników slow life, coraz więcej osób ceni sobie praktyczne i bardzo proste rozwiązania. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach to głównie rolety dzień noc dumnie zdobią domowe okna, bez względu na styl aranżacji wnętrz. Nie należy jednak zapominać, że zwiewne firany, minimalistyczne karnisze i delikatne zasłony także cieszą się niemałym powodzeniem, lecz decydując się na nie wszystkie jednocześnie, powinniśmy pamiętać, że choć często okazują się idealnym uzupełnieniem niejednego wnętrza, to ich nieodpowiednie połączenie może tylko zaszkodzić całej aranżacji.

Do jakich pomieszczeń pasują rolety z regulacją przepływu światła?

Kiedy rolety dzień noc weszły na rynek, okazało się, że pasują one do każdego wnętrza i nie ma znaczenia, w jakim stylu jest zaaranżowane dane pomieszczenie. Rolety z regulacją przepływu światła zostały stworzone w różnych kolorach, a ich rozmiar będzie zależał od tego, jakie wymiary rolet dzień noc wybierzemy w czasie składania zamówienia. To wszystko sprawia, że rolety dzień noc z powodzeniem sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, kuchni, jak i w dziecięcym pokoju, w którym kontrola napływu światła z zewnątrz jest wręcz koniecznością.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone