Zamknij
REKLAMA

Chojnicki szpital wstrzymuje niektóre przyjęcia

18:17, 19.03.2021 | P.G
Skomentuj
REKLAMA

W Szpitalu Specjalistycznym im. J.K. Łukowicza w Chojnicach wstrzymano przyjęcia pacjentów na oddziale otolaryngologii. Ograniczone zostały też przyjęcia na neurologię. Powodem jest utworzenie kolejnego oddziału dla osób zakażonych COVID - 19.
 

We wczorajszym wydaniu Czasu Chojnic informowaliśmy, że lecznica w Chojnicach działa normalnie i jej dyrektor Maciej Polasik nie wydał dotąd decyzji, by ograniczyć zabiegi bądź przyjmowanie pacjentów na poszczególne oddziały. Takie zalecenia wprowadził bowiem w ubiegłym tygodniu Narodowy Fundusz Zdrowia. Dziś na stronie internetowej Szpitala Specjalistycznego im. J. K. Łukowicza w Chojnicach pojawił się komunikat dotyczący wstrzymania przyjęć na oddział otolaryngologii i ograniczenia ich na neurologii. Powodem jest utworzenie kolejnych łóżek dla pacjentów zakażonych COVID - 19. Decyzję w tej sprawie wydał wojewoda.

"Informujemy, że zgodnie z Decyzją Wojewody Pomorskiego od dnia 18.03.2021 roku, szpital został zobowiązany do utworzenia kolejnego oddziału dla pacjentów z COVID-19. Na mocy w/w decyzji oddział neurologiczny wraz z oddziałem udarowym zostaje przeniesiony w miejsce oddziału otolaryngologicznego. W związku z powyższym oddział otolaryngologiczny zaprzestaje swojej działalności do odwołania. Natomiast funkcjonowanie oddziału neurologicznego zostaje ograniczone. Zatem każde przyjęcie na w/w oddział wymaga konsultacji z lekarzem koordynującym ten oddział" - czytamy w komunikacie na stronie internetowej chojnickiej lecznicy. 

(P.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%