Zamknij

Okradła sklep, w którym wcześniej pracowała

11:27, 22.04.2021 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 26-latkę podejrzaną o włamanie do sklepu w Chojnicach. Kobieta do niedawna pracowała w sklepie i znała kod zabezpieczenia alarmu. Włamała się przy pomocy dorobionego klucza. Ukradła kilka tysięcy złotych.

W marcu w jednym ze sklepów w Chojnicach w nocy doszło do włamania i kradzieży pieniędzy. - Policjanci, którzy pojechali na miejsce, ustalili, że z miejsca przeznaczonego na przetrzymywanie utargów zginęło kilka tysięcy złotych. Policjanci rozpytali osoby co do okoliczności tego zdarzenia. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła szczegółowe oględziny. Użyto także psa tropiącego - relacjonuje Justyna Przytarska z KPP w Chojnicach.

Zastanawiające było to, że na miejscu nie było śladów włamania. - Policyjny technik nie ujawnił śladów włamania do pomieszczeń sklepu, jak i do szuflady, gdzie przechowywane były pieniądze. Policjanci nie znaleźli również narzędzi mogących służyć do włamania - dodaje Przytarska. - Wszystko wskazywało, że ktoś posłużył się kluczami. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że sprawcą może być kobieta, która niegdyś pracowała w tym sklepie. 26-latka została wczoraj przez kryminalnych zatrzymana i doprowadzona do komendy. Podczas przesłuchania przyznała się do tego przestępstwa. Wyjaśniła ,że włamała się do sklepu za pomocą dorobionego klucza, w którego posiadaniu była, jak jeszcze pracowała w tym sklepie.

Kobieta usłyszała już zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz odpowie za to przed sądem. Grozi jej do 10 lat za kratkami.

(R.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%