Zamknij

Mocne nuty urozmaicone trąbką i klawiszami (POSŁUCHAJ)

12:20, 04.05.2021 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

Jeśli lubicie cięższe granie, to ten zestaw powinien Wam się spodobać. Lokalna grupa Moringa wraz z gośćmi nagrała kilka utworów będących hołdem dla zmarłego Grzegorza Guzika Guzińskiego.

Moringa to lokalny zespół bazujący na cięższych brzmieniach. Tworzą go: Radek Połom (gitara), Piotr Mikuła (gitara), Krystian Aszyk (bas) i Michał Bohowicz (perkusja). W sieci właśnie pojawił się efekt projektu „Not ready to die”, nad którym muzycy pracowali wspólnie z gośćmi. To Marcin Mały Brzeźnicki (znany głownie z Mass Insanity) na wokalu, multiinstrumentalista Janusz Ja Nóż Łangowski z Chojnickiego Centrum Kultury (klawisze, trąbka, chórki) oraz Maciej Jahnz z zespołu Flapjack.

Zestaw czterech utworów jest hołdem dla zmarłego niedawno wokalisty. - „Not ready to die” to Tribute dla wyjątkowej osoby i muzyka, który zainspirował nas w młodości i był inspiracją w życiu dorosłym. Grzegorz Guzik Guziński odszedł niespodziewanie, zostawiając po sobie pustkę na polskiej scenie muzycznej, a my poczuliśmy się zobligowani, by oddać mu hołd. Te kilka coverów, jakie wykonaliśmy z jego bogatej twórczości, dedykujemy mu i mamy nadzieję, iż dadzą oglądającym tyle radości, co nam ich granie - wyjaśnia Marcin Mały Brzeźnicki.

Krystian Aszyk zajął się m.in. nagraniami, miksowaniem, masteringiem i grafikami, a Daniel Frymark przygotował wideo. Projekt został zrealizowany przy pomocy Chojnickiego Centrum Kultury.

Link do tribute: https://www.youtube.com/watch?v=QjR6W6jDLJI

(R.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%