Zamknij

Do Czerska mają trafić groźni przestępcy

10:50, 16.07.2021 | S.K
Skomentuj
REKLAMA

Jak wynika z pisma, które dotarło do burmistrza Czerska, w mieście ma powstać filia ośrodka dla najgroźniejszych przestępców. Władze miasta interweniują w Ministerstwie Zdrowia.

O tej sprawie pisalismy już na łamach "Czasu Chojnic". W budynku, w którym wcześniej działało tzw. więzienie dla kobiet, miała powstać filia Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjacyjnym w Gostyninie. Po odbyciu kary trafiają tam sprawcy najgroźniejszych przestępstw. w tym o charakterze seksualnym. Jak wynika z odpowiedzi z Ministerstwa Sprawiedliwośći, taka filia ma powstać w Czersku i prace są już zaawansowane. Burmistrz Przemysław Biesek-Talewski w pismie do ministra zdrowia wyraził swoje głębokie zaniepokojenie oraz negatywną opinię na temat tych planów.

Więcej w najbliższym numerze "Czasu Chojnic".

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

jaja

2 0

Wreszcie Czersk będzie z czegoś znany. Szkoda że z takiej "atrakcji" 17:59, 19.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JAWNY CZERSKJAWNY CZERSK

0 0

1. Dlaczego mieszkańcy o tak istotnych sprawach dowiadują się ze środków masowego przekazu !?
o tak istotnych sprawach winno się współdecydować wespół z mieszkańcami i o zdanie zapytać w drodze referendum, a nie robić za plecami !! Czersk, panie PB-T to nie jest pański prywatny folwark, prywatne miasto, że robisz pan co chcesz ! Zresztą czego się spodziewać po lewakach, takich jak PB-T i jego vice BR, która z masonem z Grupy Bilderberg, promotorem LGBT, Rafałem "AWARIA CZAJKI" Traskowskim robi sobie sweet-focie i selfie ! 😡👎💩 Jeśli dojdzie do powstania tej filii, to PB-T i reszta lewactwa z UM będzie mieć krew na rękach !!
08:28, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%