Zamknij

Wysoka nagroda za pomoc w odnalezieniu Jacka Jaworka

12:14, 17.07.2021 | P.G
Skomentuj
REKLAMA

Policja w kraju poszukuje groźnego przestępcy Jacka Jaworka, który 10 lipca w Borowcach koło Częstochowy najprawdopodobniej zastrzelił trzy osoby i uciekł.  W związku z tym, że do tej pory mężczyzna nie został odnaleziony, to Komendant Wojewódzki Policji Katowicach wyznaczył 20 tys. zł nagrody za informacje, dzięki którym uda się zatrzymać Jacka Jaworka lub znaleźć jego zwłoki. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.

Do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył w piątek nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało (nie wykluczone, że mężczyzna nie żyje). Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać.Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie! Gwarantujemy anonimowość. Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

źródło i fot. KWP w Katowicach.

(P.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JajcarzJajcarz

1 0

20 tysięcy za uzbrojonego, potrójnego mordercę to bardzo śmieszne grosze. Daliby jakąś poważną sumę to już następnego dnia sprzedałby go jakiś kumpel albo rodzina. 22:09, 17.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%