Zamknij
REKLAMA

Śmieciarka zarwała most w Kamionce (FOTO)

14:00, 08.09.2021 | P.G
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek w Kamionce doszło do niecodziennego zdarzenia. Pod śmieciarką zarwał się most, a auto zawisło na zniszczonej przeprawie. Do jego wyciągnięcia potrzebny był dźwig.

Do zdarzenia doszło we wtorkowe przedpołudnie. W Kamionce w gminie Chojnice zarwał się most, przez który przejeżdżała śmieciarka Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze. Przednie koła samochodu, który chwile wcześniej odbierał od mieszkańców wsi odpady, zdążyły opuścić przeprawę. Tylne ugrzęzły na zarwanym moście, bo auto na nim zawisło. Pracownicy śmieciarki opuścili samochód o własnych siłach. Nie odnieśli też żadnych obrażeń. Do wyciągnięcia pojazdu potrzebny był dźwig. Most aktualnie jest nieprzejezdny, a mieszkańcy muszą korzystać z drogi prowadzącej przez Zbrzycę.
Obszerny materiał na ten temat w najbliższym numerze „Czasu Chojnic.”

(P.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

GośćGość

5 0

Po 1. Kierowca musi być *%#)!& i ślepy jeśli nie widzi znaku znajdującego się po obu stronach mostu "ograniczenie do 3.5t", gdzie waga pustej śmieciarki to ok 9t.
Po 2. Co robi ZZO nowy Dwór w kamionce (gmina chojnice), skoro odpady w ramach przetargu odbiera firma suez? 17:05, 08.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Charzy...Charzy...

3 2

Miejmy nadzieję ,że kierowcy zostanie odebrane prawo jazdy zaś ZZO poniesie odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
13:10, 09.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RtRt

4 0

Śmieciarka dwuosiowa waży od 12 ton wzwyż zaś śmieciarka trzyosiowa od 14 do 17 ton. Oczywiście mowa tu o pustym aucie bez ładunku. Z tego co się orientuję żaden most na kamionce,zbrzycy i kokoszczce nie ma odpowiedniej nośności. To jest absurd bo śmieci trzeba odebrać, a gmina Chojnice zamiast zrobić mosty betonowe to robi jakieś konstrukcję drewniane. Ciekawe jakby tam straż pożarna musiała jechać i by utknęła. 16:51, 09.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%