Zamknij
REKLAMA

Media lokalne na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

15:10, 08.09.2021 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

Od prezentacji raportu Szkoły Głównej Handlowej, dotyczącego sytuacji makroekonomicznej, rozpoczęło się w Karpaczu Forum Ekonomiczne. Podczas spotkania prezentowane są także media lokalne.

To największe forum gospodarcze w Polsce, organizowane przez Instytut Studiów Wschodnich. Do Karpacza przyjechało ponad 3,5 tys. przedsiębiorców, menadżerów, polityków, w tym przedstawicieli polskiego rządu, organizacji wspierających przedsiębiorczość, a także organizacji pozarządowych.

- Forum w Karpaczu to przestrzeń, gdzie można porozmawiać o tematach trudnych - powiedział prof. Piotr Wachowiak, rektor Szkoły Głównej Handlowej, prezentując raport przygotowany przez ekspertów swojej uczelni. 

Jak dodał, jednym z tych tematów jest rozmowa o gospodarce w czasach pocovidowych.

- To solidna baza do otwartej, merytorycznej dyskusji - powiedziała, odnosząc się do samego raportu, prof. Teresa Czerwińska. 

Raport zawiera wskaźniki makroekonomiczne, ale też, jak wspomniała prof. Czerwińska, odnosi się do sytuacji społecznej po pandemii, co jest istotne przy podejmowaniu działań przez przedsiębiorców.

Podczas Forum w Karpaczu prezentowane są także polskie media lokalne, dzięki współpracy Instytutu Studiów Wschodnich kierowanego przez Zygmunta Berdychowskiego ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych. Podczas ponad 400 paneli dyskusyjnych odbędą się te dotyczące przyszłości mediów lokalnych, przyszłości mediów papierowych czy ich cyfrowego rozwoju. Goście mają możliwość zapoznać się m.in. z wydaniami "Czasu Chojnic".

 

Na zdjęciu: Podczas prezentacji raportu SGH, od lewej: Zygmunt Berdychowski - przewodniczący Instytutu Studiów Wschodnich, prof. Piotr Wachowiak - rektor SGH, prof. Teresa Czerwińska - wiceprezes Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

(R.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%