Zamknij
REKLAMA

Wpadli w ręce policji i już się nie wywiną

15:52, 13.09.2021 | P.G
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy wcześniej byli poszukiwani. To mieszkańcy naszego powiatu. Wśród nich są m.in. dwaj mieszkańcy gminy Brusy. 58 i 53-latek poszukiwani byli na podstawie nakazu i listu gończego, który wystawił za nimi Sąd Rejonowy w Chojnicach. Mężczyźni za niepłacenie alimentów spędzą kilka miesięcy za kratkami.

W areszcie przebywa także 28-latek z Czerska, który został zatrzymany przez policjantów z prewencji. – W tym przypadku mundurowi podjęli wobec tego mężczyzny interwencję z uwagi na fakt, że spożywał on alkohol w miejscu publicznym. W trakcie czynności 28-latek podał policjantom nieprawdziwe dane osobowe, za co został ukarany mandatem karnym – mówi oficer prasowa z KPP w Chojnicach. Justyna Przytarska dodaje, że dopiero w trakcie sprawdzenia w policyjnym systemie okazało się, że za mężczyzną został wystawiony list gończy. Najbliższe 10 miesięcy spędzi on w areszcie.

Kolejny zatrzymany został ujawniony przez policjantów, gdy ci prowadzili czynności związane z kolizją drogową. 46-latek był poszukiwany do odbycia kary dwóch miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Ponad trzy miesiące w areszcie spędzi też mężczyzna, który za kradzież i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu ma do odbycia karę 95 dni pozbawienia wolności.

(P.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%