Zamknij
REKLAMA

Dwa zderzenia w Klawkowie (FOTO)

10:07, 18.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej w Klawkowie praktycznie jednocześnie doszło do dwóch kolizji. W jednej z nich osobówka uderzyła w autobus z pasażerami.

W pierwszym ze zderzeń uczestniczyły dwie osobówki - volkswagen i toyota oraz auto ciężarowe. Dosłownie chwile później kawałek dalej skoda octavia uderzyła w autobus z pasażerami. Na szczęście w obu kolizjach obyło się bez osób rannych. Warunki na drogach sa trudne. Jak mówili uczestnicy zdarzeń na jezdni było lodowisko, a nawierzchnia była nieposypana.

W związku ze zdarzeniami policja prosi kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. - W ostatnich dniach mamy do czynienia z bardzo zmienną pogodą i trudnymi warunkami na drogach. Jazdę utrudniał zarówno silny wiatr, jak i opady śniegu oraz oblodzenie dróg. Wszystko to sprawiło, że jezdnie stały się śliskie, a funkcjonariusze odnotowali zwiększoną liczbę zdarzeń drogowych. W związku z tym apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności, zdjęcie nogi z gazu oraz zachowanie większej odległości pomiędzy pojazdami. Planując podróż przeznaczmy też na nią więcej czasu, by bezpiecznie dojechać do celu - mówi Justyna Przytarska, rzeczniczka prasowa chojnickiej policji.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%