Zamknij
REKLAMA

Policyjne święto. Były życzenia i awanse (FOTO)

15.39, 14.07.2022 . Aktualizacja: 09.52, 15.07.2022
Skomentuj
REKLAMA

W środę w chojnickim Centrum Edukacyjno - Wdrożeniowym świętowali policjanci. Ponad 70 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach odebrało awanse na wyższe stopnie. 

Życzenia funkcjonariuszom z okazji ich święta złożyli Robert Sudenis, zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Gdańsku i Wojciech Jakubowski, komendant powiatowy. Słowa wdzięczności do policjantów skierowali też lokalni włodarze, jak i przedstawiciele innych służb mundurowych. Awans otrzymało aż 72 funkcjonariuszy a 9 pracowników cywilnych wyróżnienie za wieloletnią pracę i wytrwałość w codziennym wykonywaniu obowiązków. Więcej o święcie Policji przeczytacie w przyszłotygodniowym wydaniu "Czasu Chojnic". 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Pies-60  Pies-60

6 1

Gratulacje dla wszystkich awansowanych i nagrodzonych. Czy policja w tych mundurach źle wygląda? NIE ! Więc komu wpadło do łba żeby zacząć ubierać w takie mundury jaki ma na sobie płk. z KWP w Gdańsku? To raczej nie kojarzy się dobrze, takie mundury nosiła tzw. Granatowa Policja z lat 30-stych XX wieku. Ta formacja miała bardzo wiele "za uszami i za paznokciami", a teraz dla "rządzących" Polską stają wielkimi bohaterami, tak jak ci żołnierze wyklęci, czy przeklęci ? Kto jeszcze w tej Polsce stanie się wzorem dla elit ? 16:58, 14.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%