Zamknij
REKLAMA

Żeglarska Gra Terenowa

13.50, 10.08.2022 .
Skomentuj fot. Marta Potulska
REKLAMA

Stowarzyszenie „Akolada” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zapraszają 11 sierpnia (czwartek), do wzięcia udziału w Żeglarskiej Grze Terenowej. Wydarzenie zakończy koncert szant dla dzieci. 

Do udziału w zabawie organizatorzy zachęcają zarówno zespoły rodzinne, jak i samotnych odkrywców – dzieci, dorosłych i młodzież. Dzieci poniżej 7 roku życia mogą brać udział w zabawie jedynie pod opieką osoby dorosłej. Chętni mogą odbierać Karty Gry od organizatorów od godz. 16.00 do godz. 17.00 z punktu startowego przy charzykowskim amfiteatrze.

Zarejestrowani gracze będą musieli odnaleźć 12 punktów zlokalizowanych w różnych częściach Charzyków i zaliczyć poszczególne etapy testu. Wezmą m.in. udział w lekcji wiązania żeglarskich węzłów, zapoznają się z podstawami alfabetu Morse’a, tańcami żeglarskimi i przesądami obowiązującymi na wodzie. Będzie też test sprawności i rozwiązanie zadań dotyczących historii oraz przyrody regionu. Cała zabawa będzie się odbywać przy dźwięku szant i pieśni kubryku, wykonywanych na żywo na pokładzie statku Tur.

Na najlepszych "graczy" czekają atrakcyjne nagrody. Na zakończenie imprezy dla wszystkich uczestników gry zagra zespół Klang. Koncert będzie dedykowany dzieciom, ale organizatorzy zapraszają wszystkich amatorów szant, nie tylko tych, którzy wezmą udział w zabawie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%