Zamknij
REKLAMA

Sprawa Mateusza Śledzia. 50 tys. zł nagrody!

14.48, 18.08.2022 . Aktualizacja: 14.42, 20.08.2022
Skomentuj
REKLAMA

Rodzina zaginionego 20-latka z Gutowca wyznaczyła nagrodę finansową dla osoby, która wskaże jego miejsce pobytu. Mateusz Śledź poszukiwany jest od niedzieli. Chłopak ostatni raz widziany był w Śliwicach, w nocy z 13 na 14 sierpnia. 

Bliscy Mateusza Śledzia od niedzieli, praktycznie nieprzerwanie, prowadzą jego poszukiwania. Dzisiaj (18.08) pojawiła się informacja o nagrodzie finansowej w wysokości 50 tys. zł, dla tego kto wskaże miejsce pobytu zaginionego 20-latka. - Łapiemy się każdej możliwości, żeby znaleźć Mateusza. Może dzięki tej nagrodzie ktoś coś powie - mówi kuzyn Mateusza, który ogłoszenie o nagrodzie zamieścił dzisiaj na facebooku wraz z numerem telefonu - 576 705 941. Rodzina gwarantuje anonimowość, a na informacje czeka do jutra. 

Można też pomóc włączając się w poszukiwania zaginionego. Grupa ochotników codziennie o 7.00 rano zbiera się pod amfiteatrem w Śliwcach, skąd dzielona na mniejsze grupy wyrusza w teren. Przyjeżdżać można aż do godziny 18.00. Pomagają między innymi mieszkańcy Gutowca, skąd pochodzi 20-latek. - Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam w poszukiwaniach Mateusza. Tych osób jest tyle, że nie sposób wymienić ich z imienia i nazwiska. Szczególne podziękowania kierujemy do druhów z OSP w Śliwcach, którzy codziennie po swojej pracy nam towarzyszą. Gdyby nie oni poruszalibyśmy się tutaj po omacku, bo dla nas to obcy teren - mówi Anna Kloskowska, ciocia zaginionego. 

Dzisiaj na wniosek rodziny do poszukiwań dołączyli żołnierze z WOT w Toruniu. Sprawę zaginięcia Mateusza Śledzia prowadzi tucholska policja. 


Mateusz Śledź w chwili zaginięcia ubrany był w czarną bluzkę, spodnie typu jeans, buty koloru czarnego z napisem Nike. 20-latek ma około 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, oczy niebieskie.  

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%