Zamknij

Lokalny zespół zbiera na własny krążek

09:58, 02.04.2018 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

Pierwiastek z Trzech to grupa, która powstała w Leśnie i od niedawna gra w powiększonym składzie. Do sióstr Pauliny Szymlek i Adriany Lemańczyk oraz Marcina Szymleka dołączyło jeszcze kilku muzyków. Najważniejsze jednak jest to, że grupa zbiera fundusze na swoją pierwszą płytę. Artystów można wesprzeć przez stronę Wspieram Kulturę.

Pierwiastek z Trzech tworzy niezwykłą autorską muzykę, którą mieszkańcy naszego regionu mieli okazję usłyszeć m.in. podczas premiery spektaklu „Śpij, kochana”. Początkowo grupę tworzyło małżeństwo: Paulina i Marcin Szymlek z Leśna oraz siostra Pauliny – Adriana Lemańczyk, a od trzyosobowego składu wzięła się nazwa. Niedawno do zespołu dołączyli kolejni muzycy: Piotr Dudek, Krzysztof Słomkowski, Marcin Stokowski i Mariusz Świątek. Grupa sporo koncertuje w Trójmieście. Jej członkowie chcą teraz spełnić największe marzenie: wydać własną debiutancką płytę. Materiał do niej już od dawna mają zebrany. Rzecz jasna nie stać ich na to, żeby samemu pokryć wszystkie koszty. Dlatego zdecydowali się na zbiórkę poprzez serwis www.wspieramkulturę.pl, który promuje zdolnych twórców. Można zerknąć na stronę, poprzez którą trwa zbiórka:

http://wspieramkulture.pl/projekt/1594-PIERWIASTEK-Z-TRZECH-wydanie-debiutanckiej-plyty

Do końca zbiórki zostało jeszcze ponad 40 dni, a Pierwiastek z Trzech wsparło już prawie 80 osób. Przelew można zrobić na wybraną przez siebie kwotę. Jeśli ktoś przekaże 50 zł, grupa zobowiązuje się wysłać mu płytę z autografem. Wymarzony krążek artyści wydadzą, jeśli uzbierają łącznie 22,2 tys. zł.

fot. Facebook Pierwiastka z Trzech

(R.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone