Zamknij

W środę zapraszamy na Wielki Dzień Dziecka w Chojnicach

10:59, 24.05.2018 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

Już w środę na Starym Rynku w Chojnicach na dzieciaki będzie czekało sporo atrakcji. Przez cały dzień będą się odbywały imprezy związane z Wielkim Dniem Dziecka. Także Czas Chojnic będzie miał swoje stoisko. Zapraszamy też do udziału w naszym konkursie!

Wielkimi krokami zbliża się Wielki Dzień Dziecka. Już 30 maja na chojnickim rynku nie będzie można się nudzić. Liczba atrakcji jest spora. To między innymi przegląd występów artystycznych szkół i przedszkoli, występ magika, pokaz mody Resler Junior, koncert Anny Hnatowicz, a przede wszystkim bicie rekordu Polski w największej liczbie osób robiących jednocześnie gluta. Impreza to także dodatkowe atrakcje, takie jak terenowa gra miejska, konkurs szkół, teatrzyk kukiełkowy, strefa wizażu, gry planszowe, miasteczko Hot Wheels, malowanie buziek, farbowanie fryzur, bohaterscy strażacy i nieustraszeni policjanci z psami oraz wiele więcej. Głównymi organizatorami wydarzenia jest sklep Resler Junior i Promocja Regionu Chojnickiego. Także „Czas Chojnic” będzie obecny na tym dużym wydarzeniu. Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego namiotu, gdzie będą czekać atrakcje związane z naszym tytułem.

W związku z Dniem Dziecka organizujemy konkurs plastyczny dla młodszych i starszych. Zadanie konkursowe to wykonanie pracy przedstawiającej bajkową postać. Do jej zrobienia trzeba użyć lub wykorzystać naszą gazetę. Czekamy na ciekawe prace zarówno na kartce papieru, jak i przestrzenne. Nagroda jest atrakcyjna – mamy dwa bony po 100 zł do Reslera Juniora, ufundowane przez firmę. Zabierajcie się zatem do dzieła! Do każdej pracy należy dołączyć kupon zgłoszeniowy i przynieść ją lub przesłać do naszej redakcji (ul. Kręta 4, 89-600 Chojnice) do 28 maja. Wybierzemy dwa najciekawsze dzieła i skontaktujemy się z autorami. Nagrody będą do odbioru podczas Wielkiego Dnia Dziecka. Około godziny 18.40.

(S.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone