Zamknij
REKLAMA

Zlot zabytkowych samochodów w Chojnicach

15:34, 12.09.2018 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę odbędzie się VI Chojnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych. Start o godz. 10.00 na terenie przy Parku Wodnym. W programie m.in. przejażdżka starym autosanem.

Imprezę zaplanowano w niedzielę między godz. 10.00 a 15.00. W programie jest prezentacja pojazdów wyprodukowanych przed 1988 rokiem, konkursy z nagrodami i jedzenie dla zlotowiczów. - Liczymy, że przyjedzie około 200 pojazdów. Wiele oczywiście zależy od pogody - mówi Marek Skajewski. Organizatorzy spodziewają się gości m.in. z Bydgoszczy i Gdańska. Nie zabraknie rzecz jasna także przedstawicieli powiatu chojnickiego.

Tym razem nie trzeba wcześniej zgłaszać swojego udziału. Wystarczy po prostu przyjechać. - Jesteśmy otwarci na pasjonatów motoryzacji. Jeśli auto będzie zadbane albo oryginalne, to chętnie je pokażemy. Youngtimery też są mile widziane - dodaje Jordan Rolbiecki.

Dużą atrakcją dla zwiedzających będzie możliwość przejechania się zabytkowym autobusem. - Będzie podstawiony autosan, więc dla wielu będzie to z pewnością podróż sentymentalna. W ubiegłym roku przejażdżki autobusowe cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zapewne nie zabraknie biletów z epoki, za które będziemy pobierać symboliczną opłatę, żeby pokryć koszty paliwa - tłumaczy Rolbiecki.

Na zdjęciu Marek Skajewski i Jordan Rolbiecki z plakatem promującym zlot.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone