Zamknij

Urszula Stelmaszczyk w Brukseli

09:49, 13.09.2018 | D.N
REKLAMA
Skomentuj

Urszula Stelmaszczyk spędziła kilka dni w Brukseli, stolicy Belgii i Unii Europejskiej. Wyjazd był nagrodą za udział w konkursie na najlepsze hasło dotyczące Funduszu Spójności.

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i Stowarzyszenie Gazet Lokalnych dały możliwość wyjazdu studyjnego Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie. Był on ogłoszony m.in. na łamach „Czasu Chojnic”. Zadaniem uczestników było napisanie hasła dotyczącego Funduszu Spójności. Najlepsze wśród Czytelników „Czas Chojnic” wymyśliła pani Urszula Stelmaszczyk. Chojniczanka w nagrodę wyjechała na kilka dni do Brukseli. Część czasu spędziła na poznawaniu działalności instytucji unijnych. Gościła m.in. w budynku Komisji Europejskiej, gdzie miała możliwość wysłuchania trzech wykładów.

Projekt „InForMe – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne” realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.
Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

A.O.A.O.

0 0

A jakie to hasło??
21:48, 04.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone