Zamknij

„Wielka sława to żart” – mamy bilety

13:50, 08.11.2018 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 25 listopada w Centrum Parku zaplanowany jest koncert z muzyką operetkową i musicalową w wykonaniu znakomitych artystów. Bilety można jeszcze kupować w kasie Parku Wodnego i Promocji Regionu Chojnickiego. Albo wygrać u nas!

Organizatorzy zapewniają, ze widzowie usłyszą niezapomniane i wzruszające przeboje: słynne arie operetkowe, songi musicalowe, melodie filmowe i szlagiery muzyki rozrywkowej. Chojniczanie już nieraz udowodnili, ze kochają operetkę i musicale. Podczas koncertu 25 listopada w Centrum Parku będzie można pośpiewać razem z wykonawcami. Wystąpią: Anna i Romuald Spichalscy – duet na scenie i w życiu, który szczególnie upodobał sobie hity Andrei Bocellego, Celine Dion, Franka Sinatry i Whitney Houston, łącząc style i gatunki; Marcin Janiszewski – pianista zasilający różne projekt muzyczne, który brał udział w wielu sesjach nagraniowych dla radia i telewizji, zdobywca nagród; Tomasz Sławiński – przez jakiś czas związany z Operą Novą w Bydgoszczy, zdobywca nagród międzynarodowych, wykonawca muzyki kameralnej i oratoryjnej; Anna Cymermann – śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa.

To na pewno będzie niezapomniane przeżycie! Bilety kosztują 40 zł. Można je nabyć w kasie Parku Wodnego, Promocji Regionu Chojnickiego oraz przez internet na kupbilecik.pl i biletyna.pl. Organizatorzy za naszym pośrednictwem przekażą też Czytelnikom „Czasu Chojnic” cztery wejściówki. Wystarczy w piątek 9 listopada o godz. 10.00 zadzwonić do nas pod nr 52 311 10 20 i odpowiedzieć na proste pytanie: przedstawicielom jakiej narodowości jest poświęcony musical "Skrzypek na dachu"?

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone