Zamknij

Chojniczanie znów mają kino ANKIETA

09:31, 11.12.2018 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek Chojnickie Centrum Kultury rozpoczęło sprzedaż biletów do kina. Można je kupić przez internet, a pierwsze seanse już w dzień otwarcia ChCK po remoncie, czyli w czwartek 13 grudnia.

Chojniczanie niecierpliwie czekają na otwarcie Chojnickiego Centrum Kultury po remoncie. Oficjalna uroczystość planowana jest na czwartek, w ten dzień także zostaną wyświetlone pierwsze dwa seanse w praktycznie zupełnie nowym kinie. 

Jak wyjaśnia wicedyrektor Łukasz Sajnaj, kino w ChCK zmieniło całkowicie swoje oblicze, a w sali widowiskowo-kinowej zmieści się 339 widzów. - Nowe, wygodne, profilowane fotele zapewnią wygodę nawet podczas kilkugodzinnych maratonów filmowych. Nasz obiekt został wyposażony w najnowocześniejsze technologie sceniczne. O jakość obrazu zadba projektor cyfrowy Sony SRX - R515 o rozdzielczości 4K z możliwością wyświetlania w technologii 3D, a niezapomniane wrażenia akustyczne zapewni system dźwiękowy Dolby Digital - tłumaczy Sajnaj.

Poza tym od poniedziałku 10 grudnia działa nowy internetowy system sprzedaży biletów. - Można już kupić bilety na pierwsze grudniowe seanse. Na otwarcie 13 grudnia przygotowaliśmy dwa specjalne pokazy. O 17.00 zagramy "Bohemian Rhapsody", a o 20.00 będzie można zobaczyć film "Venom" - mówi wicedyrektor. Instrukcja kupna przygotowana przez pracowników ChCK znajduje się poniżej. Bilety w kasie kina będzie można kupować od czwartku 13 grudnia od godz. 16.00. 

Ile kosztują bilety do kina w ChCK?

Na filmy 2D od poniedziałku do czwartku: normalny - 18 zł, ulgowy - 15 zł, od piątku do niedzieli: normalny - 20 zł, ulgowy - 17 zł.

Na filmy 3D od poniedziałku do czwartku: normalny - 20 zł, ulgowy - 17 zł, od piątku do niedzieli: normalny - 22 zł, ulgowy – 19 zł.

Kino dla seniora - 12 zł, Dyskusyjny Klub Filmowy – 15 zł, okulary na filmy 3D – 5 zł.

Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom, osobom powyżej 60 roku, osobom niepełnosprawnym, za okazaniem dokumentu (zaświadczenia, legitymacji).

 

JAK KUPIĆ BILET PRZEZ INTERNET?

Na stronie ckchojnice.pl po wybraniu filmu klikamy w seans, który nas interesuje. System przenosi nas do podglądu sali, dzięki czemu możemy wybrać dostępne miejsca. Następnie należy wybrać typ biletu. Kolejnym krokiem jest podanie danych osobowych, w tym adresu e-mail, na który zostanie dostarczony bilet. Po zaakceptowaniu zgód klikamy przycisk "Kupuję". Wyświetli się podsumowanie zamówienia. Jeżeli wszystkie dane się zgadzają, akceptujemy regulamin sprzedaży internetowej i przechodzimy do ostatniego kroku. Wybieramy sposób płatności i sprawdzamy skrzynkę mailową. Bilet już na nas czeka. Na dokonanie płatności mamy 10 minut od momentu wyboru miejsc. Jeżeli przekroczymy ten czas - proces zakupu zostanie anulowany.

Na zdjęciu: Sala widowiskowa w ChCK. 

Fot. Daniel Frymark/arch. ChCK

Czy planujesz korzystać z kina w ChCK?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JolkaJolka

2 0

A na karte rodzin tez mozna czy juz nie.... 12:16, 11.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone