Zamknij
REKLAMA

"Czas Chojnic" gra razem z WOŚP! Wylicytuj bilety

12:17, 11.01.2019 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

„Czas Chojnic” włącza się do zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Przekazaliśmy na licytację dwuosobowe zaproszenie na Bal Sportowca. Zachęcamy do zabawy!

My też będziemy grać razem z WOŚP. W weekend nie tylko będziemy z aparatem w wielu miejscach naszego powiatu, żeby relacjonować dla Was zbiórkę, ale także przekazaliśmy fant do licytacji. Możecie wylicytować podwójne zaproszenie na Bal Sportowca, który odbędzie się w Restauracji Mistral 25 stycznia 2019 o godz. 20.00. W trakcie zabawy nastąpi ogłoszenie wyników XVI Plebiscytu Sportowego, którego "Czas Chojnic" jest organizatorem. Imprezę poprowadzi DJ Grudi, który w roku 2018 jako jedyny DJ z województwa kujawsko-pomorskiego został zwycięzcą plebiscytu ZIWA 2018 International Wedding Awards.

Śledźcie na bieżąco informacje o licytacjach - wejściówka pojawi się na jednej z WOŚP-owych imprez w Chojnicach. Podwójny bilet jest warty 300 zł, a cena wywoławcza to 100 zł. Zapraszamy do udziału! Ten, kto wylicytuje bilety, na pewno będzie się dobrze bawił. Zapewniamy smaczne jedzenie i szaloną imprezę do białego rana.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone