Zamknij
REKLAMA

WOŚP w Chojnicach tym razem pod dachem

09:30, 12.01.2019 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Chojnicach nie będzie grała pod gołym niebem. Finał został przeniesiony z rynku do hali Centrum Parku.

- Chcemy, żeby impreza była na lepszym poziomie i by odbywała się w miejscu bardziej dogodnym dla mieszkańców. Tak będzie pod dachem. To będzie ciepłe miejsce, w którym będzie można spędzić kilka godzin - mówi wiceburmistrz Adam Kopczyński. Jak dodaje szef chojnickiego sztabu Krzysztof Ginter, przeniesienie imprezy do hali daje więcej możliwości. - Będzie coś i dla młodszych, i dla starszych - tłumaczy. Seniorzy nie będą się musieli obawiać, że zmarzną, poza tym coś dla siebie znajdą też rodziny z dziećmi. Wśród atrakcji pojawiły się też takie, które nie byłoby możliwe pod gołym niebem, na przykład masaże.

Także po raz pierwszy ma się w tym roku odbyć sobotnie spotkanie WOŚP-owe w Chojnickim Centrum Kultury. Za wejście trzeba będzie wrzucić 50 zł do puszki, a potem można wziąć udział w licytacjach ciekawych gadżetów, np. koszulek Chojniczanki oraz Red Devils z autografami, zdjęć Daniela Frymarka i Aleksandra Knittera, spa dla dwojga, zaproszenia na kolację, koszulki z napisem "konstytucja" z dedykacją Donalda Tuska, kursu tańca, kosza wędlin, rzeźb, tytułu honorowego burmistrza Chojnic na dzień 31 stycznia 2010 roku, rejsu tratwą i łosia Finia. Podczas jednej z akcji będzie można także wylicytować podwójne zaproszenie na Bal Sportowca, organizowany przez "Czas Chojnic" - więcej TU.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone