Zamknij

Seniorze, zapisz się do DDP

11:00, 13.03.2019 | E.K
REKLAMA
Skomentuj

Dzienny Dom Pobytu Fundacji Palium prowadzi nabór osób starszych na różnego rodzaju zajęcia. Do udziału w projekcie zaprasza osoby zamieszkujące na terenie Chojnic, gminy Chojnice i gminy Konarzyny.

Uczestnicy będą objęci usługami opiekuńczymi. W ofercie są też m.in. zajęcia aktywizujące, ruchowe, kulturalne, artystyczne, psychologiczne i prawnicze. Z zajęć może skorzystać osoba niesamodzielna ze względu na wiek, stan zdrowia i niepełnosprawność, wymagająca opieki lub wsparcia w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania czynności dnia codziennego. Więcej informacji można uzyskać w Hospicjum Zwiastowania NMP w Chojnicach. Formularz rekrutacyjny dostępny jest od poniedziałku do piątku w siedzibie hospicjum przy ulicy Strzeleckiej 89 lub na stronie internetowej ww.fundacjapalium.pl.
Materiał archiwalny. Artykuł ukazał się w „Czasie Chojnic” 28 lutego 2019, nr 9/870

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone