Zamknij

Otwarcie ulicy Sukienników znów przesunięte

15:36, 23.07.2019 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

Po raz kolejny przesunie się otwarcie dojazdu do ronda w centrum Chojnic. Burmistrz mówi, że drogowcy powinni zdążyć do 10 sierpnia. Pierwotny termin zakładał zakończenie robót w czerwcu.

Na ulicy Sukienników wciąż trwają prace. Zamknięty dla samochodów jest dojazd do ronda Solidarności od ulicy Sukienników i częściowo od Człuchowskiej. Kiedy ta część miasta zostanie udrożniona? Burmistrz Arseniusz Finster nie ma dobrych wieści dla mieszkańców i kierowców. Termin zakończenia robót znowu się przesunął. Początkowo był określany na czerwiec, potem na lipiec, ale już teraz wiadomo, że do końca miesiąca nie uda się doprowadzić do finiszu. – Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. Myślę, że realny termin to 10 sierpnia – mówi Finster. Czy w związku z kilkukrotnymi przesunięciami terminu miasto przewiduje naliczyć przedsiębiorstwu kary umowne? – Nie ma ku temu powodu, bo poślizg nie był zawiniony przez firmę. Jako zleceniodawca nie byliśmy w stanie przekazać wykonawcy, co znajdzie się na głębokości pięciu-sześciu metrów pod ziemią – tłumaczy burmistrz. Podczas robót pracownicy natknęli się m.in. na niezinwentaryzowane rury.

Fot. Daniel Frymark

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Artur Artur

1 1

Żenada i niekompetencja , wmawianie ludziom że nie można , a nagle po dopłaceniu odpowiedniej kwoty pieniędzy
Da się zrobić 🤔 17:35, 23.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

janjan

1 1

To są kpiny albo dziwne układy tam nikt nie pracuje lub 2 osoby gdzie kary umowne niech ktoś się tym zainteresuje 22:53, 27.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone