Zamknij

Pochwal się ładną posesją! Konkurs dla chojnickiego osiedla

10:18, 08.08.2019 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy jednego z osiedli mają okazję pochwalić się swoją zadbaną posesją. Zarząd organizuje bowiem konkurs „Piękny ogród 2019”. Nagrodzeni zostaną laureaci trzech pierwszych miejsc.

Mieszkańcy Małych Osad-Pawłówka zapraszani są do udziału w konkursie na piękny ogród. – To u nas nowość. Gdy wspólnie z zarządem usiedliśmy przy stole, planując sobie pracę na cały rok, zastanawialiśmy się, jak zachęcić mieszkańców do aktywności, poprawić wizerunek osiedla i zintegrować ludzi. Myślę, że to dobra okazja – mówi przewodniczący Piotr Stanisławski. Jest też przekonany, że w okolicy jest wiele ładnych posesji, które mogą wystartować w rywalizacji. – Po dwóch dniach od wywieszenia informacji mieliśmy już cztery zgłoszenia – dodaje.

Osiedle nr 6 obejmuje ulice: Daleką, Długą, Dworzec numer 5 i 6, Gdańską od numeru 53 i 68 do końca, Kasztanową, Kolejową, Liściastą, Ludową, Małe Osady, Matejki, Przytorową, Skrajną, Tucholską, Ustronną oraz Willową. Zgłoszenia są przyjmowane do 16 sierpnia na specjalnych kartach zgłoszeniowych. Można je składać do przewodniczącego Piotra Stanisławskiego (tel. kontaktowy 512 429 219), w firmie mieszczącej się przy ul. Tucholskiej 37 (w dni powszednie w godz. 9.00-17.00) lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: smo6chojnice@wp.pl.

Posesję oceni komisja konkursowa, która między 19 a 28 sierpnia umówi się na konkretny termin z właścicielem ogrodu. Zwycięzca będzie mógł sobie wybrać komplet drewnianych mebli ogrodowych lub drewnianą huśtawkę ogrodową za ok. 1 500 zł. Za drugie miejsce przewidziano bon na zakup wyposażenia ogrodu w tzw. małą architekturę, a za trzecie – grill ogrodowy. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród podczas festynu osiedlowego 31 sierpnia na boisku przy Ustronnej. Partnerem konkursu jest Urząd Miejski w Chojnicach.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz