Zamknij

Koncert dla Alana już w sobotę

10:24, 12.09.2019 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę w chojnickiej fosie miejskiej odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Alana Rekowskiego z Rytla. Zaplanowano występy artystów oraz festyn z atrakcjami.

Alan Rekowski z Rytla został poparzony w nieszczęśliwym wypadku w trakcie zabawy. Jego stan był bardzo poważny. Miał poparzone ponad 60 procent powierzchni ciała. Obecnie cały czas przechodzi rehabilitację i zabiegi przeszczepów skóry. Leczenie chłopca jest kosztowne. Grupa inicjatywna organizuje w sobotę charytatywne zakończenie lata. Początek wydarzenia o godzinie 16.00 w Fosie Miejskiej w Chojnicach. W programie między innymi występy Natalii i Agnieszki Gierszewskich, Alicji Sajkowskiej, Angeliki, Oskara Kucmanna, Roksany Latochy, Julii Łepek i Aleksandra Hinca. Wśród atrakcji dla dzieci będzie malowanie twarzy, plecenie warkoczyków i konkursy. Rodzice przedszkolaków z Lichnów wystawią "Krainę smerfów". W trakcie festynu będzie można wesprzeć leczenie poparzonego Alana.

Fot. archiwum prywatne rodziny

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Barbara Barbara

1 0

Dzień dobry przedstawienie pod tytułem,,Ruszaj z piratami,, przedstawią rodzice z przedszkola o nazwie,, Kraina Smerfów,, z Lichnów. Proszę o poprawienie dziękuję 11:33, 12.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone