Zamknij

Uczcili pamięć ofiar (GALERIA)

11:26, 06.11.2019 | P.G
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek w Lesie Łukowskim odbyła się uroczystość pod pomnikiem poświęconym ofiarom mordu hitlerowskiego z 1939 roku. Odczytano apel pamięci poległych.

W uroczystości udział wzięli czerszczanie, przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Czersku, poseł Aleksander Mrówczyński oraz harcerze i uczniowie klasy mundurowej Liceum im. Wincentego Pola w Czersku. Złożone zostały kwiaty i zapalono znicze. Historię tego miejsca przypomniał zebranym Roman Bystryk. Więcej na ten temat w jutrzejszym „Czasie Chojnic.”

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz