Zamknij
REKLAMA

Leszek Bonna został wicemarszałkiem

08:57, 08.11.2019 | S.K
Skomentuj
REKLAMA

Zgodnie z naszymi informacjami Leszek Bonna został dzisiaj wicemarszałkiem województwa pomorskiego. Jego kandydaturę wysunął marszałek Mieczysław Struk, a poparła ją rządząca w sejmiku koalicja.

O sprawie pisaliśmy w wydaniu papierowym już w środę.Leszek Bonna został kandydatem marszałka na następcę Ryszarda Świlskiego, który wygrał wybory do senatu. Na dzisiejszej nadzwyczajnej sesji radni sejmiku przyjęli tę kandydaturę. Tym samym Leszek Bonna jest pierwszym chojniczaninem, który obejmie tę funkcję w Gdańsku. Bonna jest radnym sejmiku od kilku kadencji, a obecnie przewodniczącym komisji budżetu. W tym roku dyrektor szpitala bezskutecznie startował w wyborach do sejmu. 

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

BruszaninBruszanin

5 0

Panie Leszku serdeczne gratulacje. Należy się cieszyć, że miejscowy człowiek będzie na takim stanowisku i będą z tego jakieś korzyści dla powiatu, np. pieniądze na drogi. A nie tak jak ostatnio ci z dojnej zmiany byli wszędzie ale tylko przed wyborami, i mieli na wszystko pieniądze, tu symboliczny czek i fotka, tam symboliczny czek i fotka no i lud to kupił. Po drugie: proszę się nie przejmować trollami opluwającymi Pana na jednym z portali do tego stopnia, że portal musiał zablokować dodawanie komentarzy. Ci ludzie powinni się wstydzić. 21:14, 10.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz