Zamknij

Po kaszubsku o Karnowskim

07:30, 19.11.2019 | dtn
Skomentuj
REKLAMA

Bruski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pt. „Mój Jan Karnowski z Czarnowa”. Przesłuchania zaplanowano na 4 grudnia w świetlicy w Czyczkowach.

Konkurs pobudza do twórczego myślenia, rozwija wyobraźnię, a przy tym doskonali umiejętności literackie, muzyczne i plastyczne oraz podnosi poziom wiedzy na temat życia i twórczości poety Jana Karnowskiego. Jest adresowany do uczniów i osób dorosłych. Można w nim przedstawić własny wiersz, własną prozę lub utwór muzyczny. Ten ostatni musi być napisany m.in. do wybranego przez siebie wiersza lub fragmentu prozy Jana Karnowskiego. Uczestników należy zgłosić do 29 listopada w Chacie Kaszubskiej w Brusach-Jagliach bądź pod adresem chatakaszubska@wp.pl. Przesłuchania zaplanowano na 4 grudnia w Czyczkowach. Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej centrum kultury w Brusach.

Materiał archiwalny. Artykuł ukazał się w „Czasie Chojnic” 7 listopada 2019, nr 45/906

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz