Zamknij

Tragiczny wypadek w Krojantach

14:08, 16.11.2019 | S.K
Skomentuj
REKLAMA

Jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne w nocnym wypadku w gminie Chojnice. W okolicy Krojant seat uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w nocy na nowo utwardzonej drodze w Krojantach, czyli ulicy Dworcowej między Krojantami i Kruszką. Na łuku drogi seat uderzył w drzewa i dachował. Jego kierowca zginął. Dwie nastolatki zostały poważnie ranne. Dwóch innych młodych mężczyzn także odniosło obrażenia.

Więcej w papierowym wydaniu "Czasu Chojnic".

fot. OSP w Nowej Cerkwi.

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Adam Adam

14 1

Tak się kończy głupota młodych ludzi. Przykre 19:52, 16.11.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

................

9 1

Ciekawi mnie co robiły tam dwie nastolatki. Jeżeli opisane jako nastolatki to napewno są niepełnoletnie a to było w nocy i pytanie gdzie byli wtedy rodzice? 21:27, 16.11.2019


PSPS

4 1

"...gdzie byli wtedy rodzice?"
Na pewno nie jechali z nimi bo samochód pięcioosobowy... a tak serio to gdzie mogą być rodzice kiedy grupka znajomych wraca np z urodzin czy z pizzy na mieście??
Głupie pytanie. Mamy XI wiek i nastolatkowie nie chodzą spać pod okiem rodziców po wieczorynce. Pomijam fakt, że od zawsze były nocne ucieczki z domu itd.
Poza tym gdyby komuś się chciało poszukać więcej informacji o zdarzeniu to dowiedziałby się, że owe nocne godziny to przed północą.
Nie pytałbym w tym wypadku "gdzie byli rodzice" a raczej "gdzie tu myślenie"
Gdyby drzewo w które uderzyli było do ścinki to oszczędzono by drwalom połowę roboty. Na innym portalu była mowa o "podróży" nastolatków... ja bym to nazwał "pogoń", za czym to niech każdy sobie dopowie.
22:23, 16.11.2019


SensejSensej

2 0

Panie PS w XI wieku nie było aut
11:13, 18.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz