Zamknij
REKLAMA

Koncerty WOŚP w gminie Czersk

10:33, 10.01.2020 | P.G
Skomentuj
REKLAMA

Koncerty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano w Łęgu, Rytlu i Czersku. Mieszkańcy będą mogli więc wybrać, w którym chcą wziąć udział. Do wylicytowania będzie m.in dzień pracy burmistrza.

Bieg uliczny zorganizowano tylko w Czersku. Rozpocznie się on w niedzielę o godz. 11.00. Przy Hali Sportowej im. Romana Bruskiego podstawiony zostanie również krwiobus, w którym będzie można oddać życiodajny płyn. O 14.50 w Czersku zaplanowano licytację misia, a przez cały dzień odbywać się będą występy dzieci, młodzieży i dorosłych. Wśród rzeczy do wylicytowania będzie dzień pracy burmistrza. Osoba, która przedstawi najwyższą ofertę będzie mogła zatrudnić u siebie Przemysława Bieska – Talewskiego na kilka godzin. Na godz. 20.00 zaplanowano tam „Światełko do nieba”.

W Łęgu koncert finałowy rozpocznie się o 15.00. Dorośli i dzieci będą mogli wziąć udział w zumbie. Jedną z atrakcji będzie także rywalizacja Masterchef Junior. Podczas tego koncertu będzie można skorzystać z kawiarenki, w której do nabycia będą ciasto, napoje oraz bigos i grochówka.

W Rytlu Orkiestra będzie grać od 13.00 w remizie OSP. Swój nowy sprzęt zaprezentują tam strażacy. Dla chętnych przeprowadzone zostanie także szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy. Następnie po 17.00 w filii Gminnego Centrum Kultury w Rytlu wystąpią m.in. Kapela podwórkowa Jucha oraz zespół Canto. Podczas koncertu odbędą się liczne licytacje, a całość zakończona będzie „Światełkiem do nieba”.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz