Zamknij
REKLAMA

Studniówka technikum w Malachinie (FOTO)

18:27, 04.02.2020 | S.K
Skomentuj
REKLAMA

W piątek w Bladowie bawili się uczniowie klasy czwartej technikum ekonomiczno-informatycznego w ZSP w Malachinie. Wybrano między innymi miss i mistera imprezy.

31 stycznia w 2020 r. już tylko na 95 dni przed egzaminami maturalnymi uczniowie klasy czwartej Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie  bawili się na tradycyjnym Balu Studniówkowym w „Panoramie Tucholi” w miejscowości Bladowo. Specjalnie na tę uroczystość pięknie przystrojona sala ( przez głównych organizatorów studniówki Paulinę Popielas i Kamilę Leszczyńską pod kierunkiem p. Danuty Sękowskiej) utrzymana była w konwencji złoto- czarnej.Gości uroczyście przywitali Aleksandra Dahlke i Nikodem Lipski.

Tradycyjnie bal studniówkowy rozpoczęto polonezem z udziałem wszystkich uczniów, zaproszonych gości i nauczycieli. Życzenia udanej zabawy, połączone z krótką retrospekcją z życia klasy czwartej  Technikum i jej wychowawcy p. Marcina Czapiewskiego, złożyła dyrektor szkoły Elwira Bieszke-Binnebesel. W czasie Studniówki organizatorzy i DJ Kosu przeprowadzili konkursy np. dla  nauczycieli „Głuchy telefon z elementami pantominy”, dla wychowawcy: „Zgaduj zgadula kto to jest?” oraz dla uczniów: ”Zabawne konkursy z jeszcze zabawniejszymi nagrodami”.

Miss i Mister Studniówki 2020 głosami nauczycieli wybrani zostali : Zuzanna Grinholc i Nikodem Lipski. Specjalne wyróżnienie, od nauczyciela Kazimierza Bieszke jako podsumowanie 4 letniej pracy wychowawcy - lokomotywę -otrzymał p. Marcin Czapiewski, a karetkę pogotowia jako symbol niesionej pomocy i zaangażowania Paulina Popielas. Po wspaniałej zabawie trwającej niemalże do białego rana , pozostaną niezapomniane wspomnienia i dobry nastrój, który uprzyjemni trud przygotowywania się do egzaminu maturalnego, ale też i do egzaminów zawodowych.

Oprawę muzyczną zapewnił DJ Kosu Dawid Kosiedowski, a fotograficzną  FotoMar Fotografia Okolicznościowa z Tucholi.

tekst Elwira Bieszke-Binnebesel. fot. FotoMar Fotografia Okolicznościowa w Tucholi

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz