Zamknij

Zaczynamy głosowanie w plebiscycie na Małą Miss i Małego Mistera

11:04, 06.03.2020 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek minutę po północy zostały otwarte bramki esemesowe w naszym plebiscycie na Małą Miss i Małego Mistera „Czasu Chojnic”. Głosowanie odbywa się także poprzez kupony. Zaproście do zabawy, babcie, wujków i sąsiadów – można do nas dostarczyć dowolną liczbę kuponów i esemesów.

Głosowanie odbywa się poprzez kupony, które przez cztery tygodnie będą ukazywały się na łamach „Czasu Chojnic”, oraz poprzez esemesy. Termin przyjmowania kuponów z tygodnika znajduje się za każdym razem na kuponie. Tu uwaga: w przypadku pierwszych trzech kuponów ważna jest data dostarczenia lub stempla pocztowego, w przypadku ostatniego istotny jest czas wpłynięcia do redakcji – kupony muszą być dostarczone do nas 1 kwietnia do godz. 16.00.

Kupony i esemesy

Głosowanie esemesowe wystartowało minutę po północy 5 marca i potrwa do 1 kwietnia do godziny 23.59. Koszt jednej wiadomości SMS wysłanej na numer 71601 to 1 zł + VAT. W treści kuponu należy wpisać imię i nazwisko kandydatki lub kandydata, w treści esemesa prefiks i numer przypisany uczestnikowi. Jeden głos esemesowy liczy się jako jeden punkt, natomiast kupon z tygodnika jako dwa punkty. Zwyciężą osoby, które zbiorą największą liczbę punktów. Głosujący mogą oczywiście wypełnić i dostarczyć dowolną ilość kuponów drukowanych w „Czasie Chojnic” oraz wysłać dowolną liczbę esemesów. Można zatem zaprosić do zabawy dziadków, kuzynów, dalszą rodzinę, znajomych i sąsiadów.

Nagrody dla zwycięzców

Na Małą Miss oraz Małego Mistera czekają bony na rowerki dla dzieci od firmy Naprawa Rowerów Tomasza Kierskiego z Chojnic. Wartość jednego bonu to 500 zł. Oprócz tego zwycięzcy razem z najbliższymi spędzą miły weekend w pięknym otoczeniu – do wygrania są dwa vouchery na weekendowy wyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego Zacisze w Okoninach Nadjeziornych. Wartość jednego wyjazdu to 880 zł. Dla zdobywców drugich miejsc są bony na sesje zdjęciowe od White Studio Katarzyny Kufel, zajmującego się m.in. fotografią dziecięcą, portretową i rodzinną, a wartość jednej sesji to 200 zł. Oprócz tego wśród nagród są karnety na basen do Parku Wodnego, bilety do kina w Chojnickim Centrum Kultury, zestawy słodyczy ufundowane przez Carrefour oraz upominki od „Czasu Chojnic”. Podsumowanie i rozdanie nagród planujemy w czwartek 2 kwietnia. O szczegółach jeszcze poinformujemy.

 

Jak głosować?

- poprzez esemesy: SMS należy wysłać na numer 71601. W treści należy wpisać prefiks cc i po kropce numer wybranego kandydata (np. cc.55). Cena jednej wiadomości to 1,23 zł z VAT.

- poprzez kupony: z gazety należy wyciąć kupon, wpisać na nim imię i nazwisko wybranego kandydata (tylko jednego!). Następnie trzeba dostarczyć go do naszej redakcji przy ul. Krętej 4 w Chojnicach. Uwaga, każdy kupon ma swój termin ważności – data za każdym razem jest na nim zaznaczona.

(R.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz