Zamknij

Zawieszamy plebiscyt na Małą Miss i Małego Mistera

11:00, 20.03.2020 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

Zdecydowaliśmy o zawieszeniu na kilka tygodni naszego plebiscytu. Liczymy na to, ze sytuacja się uspokoi na tyle, że zabawę będzie można dokończyć w bardziej sprzyjających okolicznościach.

Gdy rozpoczęliśmy plebiscyt na Małą Miss i Małego Mistera „Czasu Chojnic”, nikt nie spodziewał się, że sytuacja zupełnie się zmieni. Nie można było przewidzieć takiego rozwoju wypadków: zamknięte szkoły i część sklepów, ograniczony kontakt z innymi, nawet rodziną czy sąsiadami. Wszystko po to, by zmniejszyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. „Sama osobiście boję się już powoli wychodzić z domu. Mam znajomych, którzy czytali „Czas Chojnic”, ale teraz żeby odebrać kupon, muszę się spotykać z ludźmi, a przecież kontakty powinny być ograniczone” – napisała do nas jedna z mam.

Bramki do niedzieli

My także mamy na uwadze bezpieczeństwo naszych Czytelników. W związku z sytuacją zdecydowaliśmy o zwieszeniu plebiscytu na kilka tygodni. Chcielibyśmy wznowić go w maju i liczymy na to, że wówczas sytuacja już na to pozwoli. Nie chcemy zamykać konkursu teraz (czyli z bieżącymi wynikami) ani całkowicie go odwoływać, bo to byłoby nie w porządku wobec naszych sponsorów, wobec dzieci biorących udział w zabawie oraz rodziców i innych, którzy już wysłali esemesy i kupony.

W tym tygodniu kupon nie ukazał się w gazecie. Po wznowieniu zabawy opublikujemy jeszcze dwa kupony z określonym terminem ważności. Wszystkie kupony z poprzedniego numeru przyniesione do środy 18 marca oczywiście biorą udział w zabawie. Zachęcaliśmy, by wrzucać je do naszej skrzynki przy drzwiach redakcji lub przesyłać pocztą (ale nasza redakcja cały czas również była otwarta). W ostatnim numerze opublikowaliśmy wyniki na środę 18 marca na godz. 9.00.

Jeśli chodzi o esemesy, to aby ograniczyć wysyłkę nieważnych wiadomości, pozostawiamy bramki otwarte do niedzieli do godz. 23.59, ale nie podajemy już kodów esemesowych. O północy głosowanie zostanie zawieszone. Wznowimy je w bardziej sprzyjających okolicznościach, o czym poinformujemy na naszych łamach. Ponownie opublikujemy wówczas listę i zdjęcia dzieci z kodami do wysyłki.

Zdrowie najważniejsze

Dziękujemy rodzicom za kontakt z nami i sugestie odnośnie dalszego ciągu plebiscytu. Jesteśmy zdania, że zarówno dzieci, jak i sponsorzy, którzy ufundowali nagrody, zasługują na to, by wziąć udział w uroczystym finale zabawy. Cały czas liczymy na to, że będzie się on mógł odbyć w zaplanowanej przez nas formie. Zestaw nagród się nie zmienił. Na Małą Miss oraz Małego Mistera będą czekały bony na rowerki dla dzieci od firmy Naprawa Rowerów Tomasza Kierskiego z Chojnic. Wartość jednego bonu to 500 zł. Oprócz tego zwycięzcy razem z najbliższymi spędzą miły weekend w pięknym otoczeniu – do wygrania będą dwa vouchery na weekendowy wyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego Zacisze w Okoninach Nadjeziornych. Wartość jednego wyjazdu to 880 zł. Dla zdobywców drugich miejsc będą bony na sesje zdjęciowe od White Studio Katarzyny Kufel, zajmującego się m.in. fotografią dziecięcą, portretową i rodzinną, a wartość jednej sesji to 200 zł. Oprócz tego wśród nagród będą karnety na basen do Parku Wodnego, bilety do kina w Chojnickim Centrum Kultury, zestawy słodyczy ufundowane przez Carrefour oraz upominki od „Czasu Chojnic”.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników są najważniejsze – życzymy Wam tego w tym trudnym czasie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz