Zamknij

"Czas Chojnic" wspiera lokalne restauracje

08:53, 27.03.2020 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

Epidemia koronawirusa mocno daje się we znaki lokalnym przedsiębiorcom. Restauracje, puby i bary są nieczynne, a jedzenie można sprzedawać jedynie na wynos. Twoja knajpka wciąż jest otwarta, a klientów mało? Poinformuj o tym, że świadczysz usługi, za naszym pośrednictwem!

Wszystkie lokalne przedsiębiorstwa, a przede wszystkim małe firmy, mocno odczuwają ograniczenia związane z epidemią. Zgodnie z zaleceniami mieszkańcy starają się zostawać w domu i jak najmniej się przemieszczać. Nie ma mowy o spotkaniach z przyjaciółmi czy wyjściach do restauracji. Lokalom, które przygotowują posiłki, pozostaje sprzedawanie ich na wynos lub z dowozem. Jednak klientów nie ma wielu. Niektórzy gotują w domu, inni po prostu nie wiedzą, że ich ulubiona knajpka jest czynna. Właściciel jednej z chojnickich restauracji otwarcie mówi, że ostatnio przez cały dzień sprzedał zaledwie dwa obiady. - Jak mam z tego utrzymać lokal, zapłacić pracownikom? - pyta.  Lokale, w których do niedawna drzwi się nie zamykały, dziś świecą pustkami.

Na naszej stronie internetowej będziemy NIEODPŁATNIE publikować listę restauracji i lokali (z powiatu chojnickiego) serwujących jedzenie, które nadal są otwarte i sprzedają dania na wynos. Opublikujemy też ich dane w czwartkowym wydaniu "Czasu Chojnic" (informacje przesłane do wtorku do godz. 12.00). Informacja w internecie będzie cały czas aktualizowana. Na liście znajdą się: nazwa restauracji, adres, godziny otwarcia, numer kontaktowy i rodzaj świadczonej usługi (czy konieczny jest odbiór osobisty, czy możliwy jest dowóz itp.). Dane należy wysłać na adres czas@tygodnik.pl lub za pośrednictwem naszego Facebooka. Poinformuj swoich klientów, że nadal masz czynny lokal!

Jako lokalny tygodnik chcemy wesprzeć miejscowy mały biznes - zwłaszcza że spora część właścicieli to nasi reklamodawcy i partnerzy - i zaproponować nasze łamy. A jednocześnie liczymy na to, że będzie to cenna informacja dla Czytelników, którzy wszystkie adresy znajdą w jednym miejscu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz