Zamknij

Więzienie zostanie w Czersku

08:30, 31.05.2020 | E.K
Skomentuj
REKLAMA

Niedawno pojawiły się informacje, że więzienie dla kobiet w Czersku może zostać zlikwidowane. Kierownictwo zakładu dementuje te pogłoski.

Kilkanaście dni temu pojawiły się doniesienia, że kobiety osadzone w Oddziale Zewnętrznym w Czersku, podległym pod Zakład Karny w Koronowie, zostały z niego wywiezione. Mówiło się nawet o zamknięciu oddziału (popularnie nazywanego po prostu więzieniem w Czersku). Pytania o przyszłość jednostki zadaliśmy kierownictwu zwierzchniej placówki w Koronowie. Rzecznik prasowy ZK Arkadiusz Bargieł pośrednio potwierdził, że osadzone zostały przeniesione. Jak jednak zaznaczył, transporty osób pozbawionych wolności pomiędzy zakładami karnymi odbywają się w sposób zaplanowany i należą do normalnych zadań Służby Więziennej. „Nie jest prawdą, że Oddział Zewnętrzny w Czersku ma zostać zlikwidowany” –?zapewnił Arkadiusz Bargieł.

Materiał archiwalny. Artykuł ukazał się w „Czasie Chojnic” 21 maja 2020, nr 21/934

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

VikingViking

2 0

Trzeba jeszcze to więzienie rozbudowa, aby w przyszłości czekały w nim "luksusowe" apartamenty dla tych którzy za swoje przekręty otrzymują przed kamerami gratulacje i kwiaty. W normalnym kraju idzie się do pudła, tak jak aresztowano premiera Bośni i Hercegowiny za zakup 100 respiratorów od znajomego. U nas dostałby jeszcze jakieś 0,5 mln. zł. premii. A co tam, przecież tylko u nas jest prawo i sprawiedliwość , tak jak w Rosji jest "Maskowskaja Prawda", niestety tej drugiej bardziej wierzę. 16:27, 05.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Swój Swój

5 0

Wywożenie osadzonych w czasie pandemii wirusa jest czymś normalnym!? Wszystkie transporty są wstrzymane, ale 'odbywają się w sposób zaplanowany' gdzie tu logika!? 22:01, 05.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz