Zamknij

Wznawiamy głosowanie na Małą Miss i Małego Mistera

13:33, 17.06.2020 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

Do zawieszenia zabawy zmusił nas koronawirus. Teraz chcemy przypomnieć Wam o kandydatach, którzy czekają na nagrody. W czwartek powtórnie zostaną otwarte bramki esemesowe w plebiscycie na Małą Miss i Małego Mistera „Czasu Chojnic”. Głosowanie odbywa się także poprzez kupony.

Gdy rozpoczęliśmy plebiscyt na Małą Miss i Małego Mistera „Czasu Chojnic”, nikt nie spodziewał się rozwoju wypadków z następnych kilku tygodni: zamknięte szkoły i część sklepów, ograniczony kontakt z innymi, nawet rodziną czy sąsiadami. Wszyscy obawiali się zakażenia koronawirusem, a rząd nałożył ostre obostrzenia. Nie mieliśmy zamiaru narażać uczestników plebiscytu i Czytelników, chociażby zachęcając do zbierania i przynoszenia do redakcji kuponów. Sam finał zabawy także stał pod znakiem zapytania.

Nie chcieliśmy zamykać konkursu z dotychczasowymi wynikami ani całkowicie go odwoływać, bo to byłoby nie w porządku wobec naszych sponsorów, wobec dzieci biorących udział w zabawie oraz rodziców i innych, którzy już wysłali esemesy i kupony. Poza tym z części atrakcji i tak nie można byłoby skorzystać, bo np. kino i basen były zamknięte. Dlatego zdecydowaliśmy o zwieszeniu plebiscytu na kilka tygodni i czekaliśmy na rozwój wydarzeń. Rząd zdejmuje obostrzenia stopniowo i wiele ograniczeń już nie obowiązuje, dlatego zdecydowaliśmy, że najwyższa pora, by wrócić do zabawy. Ponownie publikujemy listę i zdjęcia dzieci z kodami do wysyłki. Obok zamieszczamy wyniki na 23 marca (wówczas nastąpiło zawieszenie bramek esemesowych).

Kupon albo esemes

Przypominamy, że głosowanie odbywa się poprzez kupony oraz esemesy. Termin przyjmowania kuponów z danego tygodnia znajduje się za każdym razem na formularzu. Opublikujemy jeszcze dwa kupony (w tym ten, który jest w bieżącym numerze) z określonym terminem ważności. Tu uwaga: w przypadku druczku z tego numeru ważna jest data dostarczenia lub stempla pocztowego, w przypadku ostatniego istotny jest czas wpłynięcia do redakcji – kupony muszą być dostarczone do nas do 30 czerwca do godz. 16.00.

Wszystkie kupony dostarczone wcześniej, w tym przyniesione do środy 18 marca, rzecz jasna także biorą udział w zabawie. Co ważne, nie trzeba dostarczać ich osobiście, można wrzucać je do naszej skrzynki przy drzwiach redakcji lub przesyłać pocztą. Jeśli ktoś chce do nas zajrzeć, to także jest taka możliwość - stosujemy w redakcji pełen reżim sanitarny: większość pracowników pracuje zdalnie, a obsługa sekretariatu korzysta z maseczek i płynów dezynfekujących.

Wznowione głosowanie esemesowe startuje w czwartek 18 czerwca o godz. 8.00 i potrwa do 30 czerwca do godziny 23.59. Koszt jednej wiadomości SMS to 1 zł + VAT. W treści kuponu należy wpisać imię i nazwisko kandydatki lub kandydata, w treści esemesa prefiks i numer przypisany uczestnikowi. Jeden głos esemesowy liczy się jako jeden punkt, natomiast kupon z tygodnika jako dwa punkty. Zwyciężą osoby, które zbiorą największą liczbę punktów. Głosujący mogą oczywiście wypełnić i dostarczyć dowolną ilość formularzy drukowanych w „Czasie Chojnic” oraz wysłać dowolną liczbę esemesów. Można zatem zaprosić do zabawy dziadków, kuzynów, dalszą rodzinę, znajomych i sąsiadów.

Nagrody te same

Dzięki wsparciu naszych sponsorów zestaw nagród się nie zmienił. Na Małą Miss oraz Małego Mistera będą czekały bony na rowerki dla dzieci od firmy Naprawa Rowerów Tomasza Kierskiego z Chojnic. Wartość jednego bonu to 500 zł. Oprócz tego zwycięzcy razem z najbliższymi spędzą kilka dni września w pięknym otoczeniu – do wygrania będą dwa vouchery na weekendowy wyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego Zacisze w Okoninach Nadjeziornych. Wartość jednego wyjazdu to 880 zł. Dla zdobywców drugich miejsc będą bony na sesje zdjęciowe od White Studio Katarzyny Kufel, zajmującego się m.in. fotografią dziecięcą, portretową i rodzinną, a wartość jednej sesji to 200 zł. Oprócz tego wśród nagród są karnety na basen do Parku Wodnego, bilety do kina w Chojnickim Centrum Kultury, zestawy słodyczy ufundowane przez Carrefour oraz upominki od „Czasu Chojnic”.

Firmy, które są partnerami plebiscytu mimo trudnej sytuacji gospodarczej związanej z koronawirusem dalej wspierają naszą zabawę. Sponsorzy nie chcą zawieść najmłodszych. Po otwarciu kina i basenu będzie można skorzystać z wejściówek. Także pozostałe nagrodą są takie same, przesunie się jedynie rodzinny wyjazd do Okonin Nadjeziornych. Jednak w tym klimatycznym miejscu o każdej porze roku miło jest wypoczywać. Na pewno będziecie zadowoleni z wypadu. 

Wręczenie nagród planowaliśmy zorganizować uroczyście, w towarzystwie rodziców i dziadków, z udziałem animatora oraz innymi atrakcjami dla najmłodszych. W obecnej sytuacji nie byłoby to jednak odpowiedzialne ani w pełni bezpieczne, dlatego zdecydowaliśmy, że laureaci i pozostali uczestnicy będą mogli odebrać nagrody w naszej redakcji o wyznaczonej porze, żeby uniknąć grupowania się. Trzy pierwsze nagrody wręczymy 2 lipca, a pozostałe - 3 lipca. Obie te daty możecie już wpisać do kalendarza. Oczywiście jeśli ktoś planuje w tym terminie wakacyjny wyjazd, nic straconego - nagrody będą u nas czekały.

 

Jak głosować?

- poprzez esemesy: SMS należy wysłać na numer 7160. W treści należy wpisać prefiks CC i po kropce numer wybranego kandydata (np. CC.55). Cena jednej wiadomości to 1,23 zł z VAT.

- poprzez kupony: z gazety należy wyciąć kupon, wpisać na nim imię i nazwisko wybranego kandydata (tylko jednego!). Następnie trzeba dostarczyć go do naszej redakcji przy ul. Krętej 4 w Chojnicach. Uwaga, każdy kupon ma swój termin ważności – data za każdym razem jest na nim zaznaczana.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz