Zamknij

Premier Morawiecki rozdał w Chojnicach symboliczne czeki

21:43, 05.07.2020 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

Szef rządu Mateusz Morawiecki w niedzielę pół godziny spędził w Chojnicach. Wręczył samorządowcom promesy na środki w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Pod CEW-em, gdzie odbyło się spotkanie, było też kilku zwolenników Rafała Trzaskowskiego.

Protestujący mieli kartki z napisem "Pinokio" oraz pytaniem "A co z prawami zwierząt?". Także po spotkaniu doszło do słownych przepychanek miedzy zwolennikami obecnego rządu i jego przeciwnikami, którzy mieli ze sobą gwizdki. Premiera nie mieli jednak okazji spotkać ani o nic zapytać, bo wszedł i wyszedł z budynku tylnymi drzwiami. Manifest kilku osób nie zakłócił przebiegu wizyty.

Spotkanie odbyło się w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach. Premier Mateusz Morawiecki wręczył zaproszonym samorządowcom promesy, czyli symboliczne czeki na środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Potem udał się do innych miast na Pomorzu, m.in. do Czarnego i Szczecinka.

Relacja z wizyty także w najbliższym "Czasie Chojnic".

(R.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

jeden z wielujeden z wielu

4 0

Dobrze, że nosem obiektywów nie zarysował.. 11:41, 06.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BruszaninBruszanin

5 0

Tak czeki są symboliczne i takie pozostaną jeżeli AD nie wygra wyborów / czego bardzo mu życzę/ Po drugie jeżeli kandydat na prezydenta mówi, że jest bezpartyjny to dlaczego cały PIS-owski rząd jeździ po kraju dwojąc się i trojąc, obiecując złote góry i plując jadem na kontrkandydata? To jest korupcja polityczna która powinna być napiętnowana. 11:44, 06.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lokallokal

3 0

Bocznym wejściem zazwyczaj policja prowadza przestępców. Ewidentnie podwójny kłamca z wyrokami sądowymi też podlega takiemu traktowaniu. 15:14, 06.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz