Zamknij

Mobilna pracownia mamograficzna w Czersku

11:08, 03.08.2020 | R.W
Skomentuj
REKLAMA

LUX MED wznawia bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez NFZ. Można je wykonać dziś i jutro w mobilnych pracowniach mammograficznych.

Bezpłatne badania odbywają się w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Mogą w nich wziąć udział panie w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone i nie są leczone z powodu raka piersi, a także nie miały wykonanej mammografii w ramach tego programu w ciągu ostatnich dwóch lat lub są w grupie ryzyka i w poprzedzającym badanie roku otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED jest w Czersku dziś (3 sierpnia) w godzinach od 10.00 do 17.00 i jutro (4 sierpnia) od 9.00 do 16.00 przy Przychodni Therapeutica przy ul. Leśnej 11. Zainteresowane są proszone o wcześniejszą rejestrację pod nr. tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie warto zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Badania będą wykonywane z zachowaniem wszelkich przewidzianych prawem środków ostrożności.

(R.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz