Zamknij

Zderzenie dwóch aut w Gacniku

16:41, 21.08.2020 | S.K
Skomentuj
REKLAMA

Do zderzenia dwóch aut doszło na drodze wojewódzkiej w Gacniku w gminie Brusy. Jedną z uczestniczek była kobieta w ciąży.

Służby na drodze wojewódzkiej interweniowały dzisiaj po południu. Zderzyły się seat leon i fiat doblo. Pasażerką seata była kobieta w ciąży. Trafiła na badania do szpitala. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Bruszanin  VBruszanin V

2 0

Dlaczego w PP-Brusy nie ma na stałe policjantów drogówki, kiedyś był, komu to przeszkadzało? Pijacy, ćpuny i wariaci za kierownicami pojazdów czuliby większy respekt przed policją, a tak hulaj dusza "piesków" nie ma. No i są skutki takie jak na zdjęciu. 19:55, 21.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaroJaro

0 0

Mundurowych w Brusach jest DUŻO tylko wolą stać za sklepem. A poza tym ciężko takich wyłapać. Prawo stanowi jasno i wyraźnie, że policjant ma prawo Cię skontrolować pod kierunkiem alkoholu lub innych substancji tylko i wyłącznie gdy ma UZASADNIONE podejrzenie lub donos. W polskim prawie NIE MA !!! takiego czegoś jak rutynowo kontrola. Jest to w literze prawa działanie niezgodne z kodeksem i podlega pod przekroczenie uprawnień. Taki stan rzeczy jest dobry i zły zarazem. Kierowców pod wpływem trzeba eliminować, ale zarazem nikomu by się nie podobało jak by alkomat widział co dzień ,chociaż jest odpowiedzialny i nie wsiada za kierownice pod wpływem.
Policja jest niezbędna i potrzebna ,ale nie dajmy im za dużo uprawnień. Słabo są szkoleni ,a połowa nie powinna być w tej formacji . 16:17, 06.09.2020