Zamknij

Dariusz Dąbrowski zarzuca kłamstwo posłowi

10:49, 22.10.2020 | S.K
Skomentuj
REKLAMA

Przewodniczący chojnickiej powiatowej izby rolniczej Dariusz Dąbrowski wydał dziś rano oświadczenie. Odnosi się w nim do wczorajszych słów posła z Chojnic i przekonuje, że parlamentarzysta chciał nimi poróżnić rolnicze środowisko.

Podczas wczorajszego protestu rolnicy rozmawiali z posłem Aleksandrem Mrówczyńskim. Ten tłumaczył, że jest w kontakcie z Dariuszem Dąbrowskim, przewodniczącym rady powiatowych struktur izby rolniczej i że temat z nim przedyskutował. Przedstawiciel rolników zaprzecza, jakoby "godzinami" omawiał z parlamentarzystą temat nowych przepisów i przekonuje, że takie stwierdzenie to działanie na poróżnienie środowiska rolniczego. Ostatnio bowiem pojawili się zwolennicy spokojniejszych i bardziej zdecydowanych form protestu. Stało się to po incydencie z wyrzuceniem obornika pod domem posła. Oświadczenie Dariusz Dąbrowski przekazał nam ustnie. Treść poniżej:

"Jestem zszokowany kłamliwymi słowami pana posła Aleksandra Mrówczyńskiego na mój temat. Oświadczam stanowczo, że nie prowadziłem żadnych godzinnych rozmów z panem posłem na temat spornej ustawy, tzw. piątki Kaczyńskiego. Protestuję przeciwko tym stwierdzeniom pana posła. Traktuję to jako próbę poróżnienia środowiska rolniczego. Jeszcze raz oświadczam, że my rolnicy możemy się różnić w metodach, ale cel jest wspólny. Niedopuszczenie do uchwalenia tzw. piątki Kaczyńskiego."

Na zdjęciu Dariusz Dąbrowski.

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz