Zamknij

Odpowie za usiłowanie zabójstwa

11:49, 29.12.2020 | S.K
Skomentuj
REKLAMA

Do sądu w Chojnicach został dzisiaj doprowadzony 25-latek, który dźgnął nożem znajomego. Napastnik w drugi dzień świąt błąkał się po mieście krzycząc, że ktoś go goni, a potem sam przyszedł na komendę.

Chojnicki sąd zastosował dzisiaj areszt wobec 25-letniego mężczyzny, który 26 grudnia zaatakował nożem swojego znajomego. Po ataku szedł przez miasto krzycząc, że ktoś go goni i próbuje zabić. Dotarł na komendę policji, gdzie chaotycznie opowiadał, że zabił człowieka. 

 - Policjanci cały czas próbowali ustalić co było przyczyną takiego zachowania mężczyzny. Z chaotycznych wypowiedzi wynikało, że chojniczanin mógł zabić człowieka. Policjanci nie czekając natychmiast zaczęli weryfikować szczątkowe informacje jakie wykrzykiwał 25-latek. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy, którzy wykorzystując znajomość topografii terenu, sprawdzając opisywane budynki ustalili miejsce w którym doszło do przestępstwa. Po wejściu do mieszkania policjanci zobaczyli leżącego na podłodze mężczyznę. Natychmiast na miejsce wezwano służby ratunkowe, które przewiozły rannego 36-latka do szpitala oraz powiadomiono prokuratora - mówi Justyna Przytarska, rzeczniczka prasowa chojnickiej policji.

Zaatakowany w ciężkim stanie znajduje się w szpitalu. 25-latek trafił za kratki. W momencie zdarzenia był pod wpływem narkotyków.

Więcej w najbliższym numerze Czasu Chojnic.

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Whiski Whiski

4 9

Zenio grubo szedł.
Poszedł niby do łazienki a z kuchni zabrał nóż.
Zadał Jarkowi cios od tyłu w kregoslup i uciekł na komendę. 13:06, 02.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CzytelnikCzytelnik

12 3

Też tam byłeś że masz takie informacje?Whiski? Widzę że Pan też był na miejscu zdarzenia,pewnie po zaopatrzenie w drugi dzień swiat 20:49, 02.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz