Wiemy, że przez najbliższe miesiące będzie grał Arkadiusz Reca. Wychowanek Kolejarza Chojnice został wypożyczony do końca sezonu do beniaminka Serie A - FC Crotone.
10:33, 26.09.2020
Przed nami kolejny, piłkarski weekend. Jak wygląda rozkład jazdy na najbliższą kolejkę w niższych ligach?
18:10, 24.09.2020
Już niespełna dziesięć miesięcy trwa przerwa Kewina Gruchały od walk bokserskich. Chojniczanin wraca do ringu już 2 października. Zawodowiec weźmie udział w gali Gryf Pomorski Rocky Boxing Night we Wielkim Klinczu.
18:01, 24.09.2020
Chojniczanka i Błękitni nie wygrały swoich spotkań w 4. kolejce II ligi. Chojniczanie przywieźli tylko punkt z Elbląga. Natomiast Błękitni zostali rozbici u siebie przez Bytovię, choć przez większość spotkania prowadzili. Żółto-biało-czerwoni chcą wrócić na zwycięską ścieżkę. Czy Adam Nocoń przechytrzy Adama Topolskiego? Przekonamy się już w sobotnie popołudnie. Początek spotkania o godz. 17.00 na stadionie przy ulicy Mickiewicza 12. Kolejny mecz już w przyszłą środę w Częstochowie ze Skrą.
17:55, 24.09.2020
„Czerwone Diabły” z przytupem rozpoczęły nowy sezon Statscore Futsal Ekstraklasy. Chojniczanie, trapieni w ostatnich tygodniach kontuzjami i koronawirusem, pokonali 4:2 Orła z Jelcza-Laskowic. Formą błysnęli Hiszpanie. Alex Ariazzu Asensio i Morad Mallouk zdobyli łącznie trzy gole. Czwartego dołożył Przemysław Laskowski.
18:47, 19.09.2020
Chojniczanka bez wygranej w Elblągu. MKS zremisował bezbramkowo z jedną ze słabszych drużyn II ligi - Olimpią. Pomimo zdobycia tylko jednego punktu chojniczanie utrzymali się na pozycji lidera rozgrywek.
09:50, 18.09.2020
Były piłkarz Chojniczanki sprawdzi swoje umiejętności bokserskie. Już w najbliższą sobotę Kamil Sylwestrzak wejdzie do ringu podczas podczas gali Boxing Challenge by Cancer Fighters. Ta odbędzie się na Stadionie Wrocław. Jego rywalem będzie Franek Rumak, znany z telewizyjnych programów Love Island. Wyspa Miłości i Ninja Warrior.
13:54, 17.09.2020
Sparta w kolejnym meczu nie popisała się w drugiej połowie. O ile zwykle do przerwy to jeszcze jakoś wygląda, o tyle po niej drużyna opada z sił i z reguły przegrywa. Tym razem trzy punkty z Konarzyn wywiozła Arkonia.
13:50, 17.09.2020
Brda Wielkie Chełmy z drugim zwycięstwem z rzędu w B-klasie. Drużyna z gminy Brusy w samo południe spotkała się w Łęgu z Zielonymi. Kibice zobaczyli sześć goli. Wygrali goście 4:2, a wszystkie bramki dla przyjezdnych zdobył Sylwester Rafiński.
18:42, 12.09.2020
Trwa świetna passa Chojniczanki w II lidze. MKS jako jedyny może pochwalić się kompletem zwycięstw. W sobotnie popołudnie żółto-biało-czerwoni odprawili z kwitkiem Znicz Pruszków. Wygrali 2:0 po golach Krystiana Wachowiaka i Serhija Napołowa. W końcówce goście zmarnowali rzut karny.
21:37, 09.09.2020
Emocjonujące spotkanie rozegrane zostało w środowe popołudnie w Rytlu. Miejscowa Brda walczyła o awans do III rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z Borowiakiem Czersk. Po 90 minutach i dogrywce był remis 2:2. W karnych lepsi okazali się goście.
18:39, 05.09.2020
Drugie zwycięstwo Chojniczanki w sezonie 2020/21. Zespół Adama Noconia pokonał zasłużenie Olimpię Grudziądz. MKS jest liderem II ligi.