12:26, 26.06.2022
Zapraszamy na śledzenie wyniku na żywo z meczu sparingowego Raków - Chojniczanka. Początek o godz. 12.30.
11:36, 22.06.2022
Po biegach przełajowych i czwórboju czas na sukces w kolejnym sporcie drużynowym. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach przywieźli kolejny medal z finałów krajowych. Tym razem wywalczyli wicemistrzostwo Polski w minipiłce nożnej.
11:29, 22.06.2022
– Nakręcałem się z walki na walkę. W finale nie czułem żadnego stresu. Dobrze się bawiłem – powiedział Mikołaj Brzeziński – bokserski mistrz Polski juniorów w kategorii do 86 kilogramów. Z czterech zawodników Boxing Teamu Chojnice dwóch wróciło z medalem. Oprócz Brzezińskiego na podium stanął Szymon Szczukowski. Blisko krążka był Mateusz Drewek. Według niego i trenera został skrzywdzony przez sędziów. We wtorek bokserom wyniku gratulowali trener Marcin Gruchała oraz prezes Andrzej Mielke.
11:25, 22.06.2022
Do niedzielnego popołudnia musieliśmy czekać na końcowe rozstrzygnięcia w A-klasie. O godz. 13.00 rozpoczęły się ostatnie mecze na siódmym poziomie rozgrywkowym. W tropikalnych warunkach Jantar Pawłowo podejmował u siebie Nowych z Nowej Cerkwi. Na własnym boisku finiszowały Unia Klawkowo i Brda Rytel. Jak im poszło?
16:27, 19.06.2022
Co to była za niedziela w Bytomiu! Mikołaj Brzeziński w fantastycznym stylu zdobył złoty medal na mistrzostwach Polski juniorów w boksie. Na drugim stopniu podium stanął Szymon Szczukowski.
16:21, 19.06.2022
Witamy i zapraszamy na relację ze sparingu Legia - Chojniczanka. Początek o godz. 17.00.
11:44, 19.06.2022
W niedzielę poznamy najlepszych bokserów wśród juniorów. Do finału mistrzostw Polski U-18 w Bytomiu awansowało dwóch zawodników Boxing Team Chojnice. O złoto powalczą Szymon Szczukowski i Mikołaj Brzeziński.
11:36, 19.06.2022
Młodzi lekkoatleci przyjechali w sobotę na mityng lekkoatletyczny do Chojnic. Rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych. Na tartanie nie zabrakło także zawodników Chojniczanki. Podopieczni Jarosława Wróblewskiego dali z siebie wszystko.
14:33, 17.06.2022
Zawodnicy Tęczy Brusy trzymali swoich fanów w niepewności praktycznie do ostatniego gwizdka. MLKS do końca musiał bić się o utrzymanie. Jeżeli gospodarze straciliby punkty w Boże Ciało ze Spójnią to spadliby do A-klasy. Na szczęście udało się uniknąć czarnego scenariusza. Podopieczni Janusza Fabicha wygrali 2:1 po golu w doliczonym czasie gry.
09:18, 17.06.2022
To był smutny czwartek dla kibiców Borowiaka Czersk. Ich drużyna nie utrzymała się w pomorskiej IV lidze. Wyniki w ostatniej, 32. kolejce nie ułożyły się po myśli zespołu prowadzonego przez Artura Papierowskiego.
12:38, 16.06.2022
Czwarty dzień przygotowań Chojniczanki. O godzinie 11.00 w Boże Ciało rozpoczął się kolejny trening żótło-biało-czerwonych. Do zespołu dołączył już Adam Ryczkowski. W niedzielę MKS zagra pierwszy sparing z Legią Warszawa.
10:13, 16.06.2022
Nie na stadionie przy na ulicy Lichnowskiej, a na Modraku przy ulicy Bałtyckiej ostatni mecz sezonu rozegrał Kolejarz. ChKS nie dał żadnych szans Victorii Kaliska. Drużyna Damiana Trzebińskiego wygrała 7:0 i zakończyła rozgrywki V ligi na piątym miejscu. Kolegów oklaskiwał Arkadiusz Reca - wychowanek Kolejarza.
20:51, 13.06.2022
Szybko minęły urlopy piłkarzy Chojniczanki. I-ligowiec wrócił do zajęć w poniedziałkowe popołudnie. Już w niedzielę pierwszy sparing z Legią Warszawa.
20:10, 13.06.2022
Na dwa dni ta turystyczna miejscowość gminy Chojnice zamieniła się w sportową stolicę regionu. – Bardzo nam się tutaj podoba. Uwielbiamy trenować w Swornegaciach. Łączymy przyjemne z pożytecznym – mówią Agata Szczuka i Maciej Mościcki z Poznania przed startem w niedzielnej „ćwiartce”.
1
04:07, 13.06.2022
Kolejna edycja Marburk Triathlon Charzykowy 2022 przeszła do historii. W sobotę zawodnicy ścigali się na dwóch dystansach - 28,25 km oraz 112,99 km, a w niedzielę na jednym - 56,5 km. Zorganizowany został także wyścig sztafet.