16:52, 07.12.2018
Rozpoczęły się zimowe urlopy w I-ligowej Chojniczance. W czwartek klubowi działacze i trenerzy rozmawiali z poszczególnymi zawodnikami na temat ich przyszłości w zespole. Siedmiu zawodników, a tym aż sześciu sprowadzonych latem, otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy.
15:51, 07.12.2018
Pierwszy, zimowy transfer Chojniczanki stał się faktem. Rafał Żurowski od czwartku oficjalnie jest pracownikiem klubu z Mickiewicza. Zastąpił Macieja Chrzanowskiego na stanowisku dyrektora sportowego chojnickiego I-ligowca.
16:45, 02.12.2018
Mecz Chojniczanka - GKS 1962 Jastrzębie odwołany. Decyzją delegata po konsultacji z arbitrami i drużynami spotkanie nie odbyło się w niedzielę o godz. 16.00. Piłkarze wyjdą na boisko w... poniedziałek o godz. 13.00.
23:20, 28.11.2018
Zimowa aura towarzyszyła zaległemu spotkaniu 19. kolejki I ligi. Na zmrożonym i białym boisku Chojniczanka pokonała 3:1 Wigry Suwałki. Gole w pierwszej połowie zdobyli Miłosz Przybecki i Tomasz Mikołajczak. Wynik pod koniec spotkania ustalił Damian Piotrowski. Dla MKS-u to pierwsza wygrana u siebie od 15 września.
10:38, 09.11.2018
Kariera zawodowa Kewina Gruchały nabiera tempa. Już dzisiaj chojniczanin wejdzie do ringu na gali Copa Rocky Boxing Night w Koninie. Jego rywalem będzie Adam Cieślak.
12:37, 20.10.2018
Nie tradycyjnie w niedzielę, w sobotę „Czerwone Diabły” powalczą o drugie zwycięstwo w sezonie 2018/19. Przeciwnikiem podopiecznych Jakuba Mączkowskiego będzie Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – zwycięzca poprzednich rozgrywek I-ligowych grupy południowej.
20:53, 13.10.2018
Efekt "nowej miotły" w postaci trenera Macieja Bartoszka nie zadziałał. Chojniczanka tylko zremisowała 1:1 (1:0) u siebie w derbowym meczu z Bytovią Bytów. Premierowego gola dla MKS-u tuż przed przerwą zdobył Piotr Grzelczak. Wyrównał na kilka minut przed końcem meczu młodzieżowiec Juliusz Letniowski.