Druga przeszkoda pokonana. Diabły lepsze od Orlika Mosina

09:00, 18.02.2021 | M.S

Red Devils z awansem do 1/8 finału Halowego Pucharu Polski. Drużyna Olega Zozuli pokonała 4:1 I-ligowego Orlika Mosina. Na listę strzelców wpisali się Kristián Medoň (dwukrotnie), Robert Świtoń i Przemysław Laskowski.

Po serii słabych i średnich występów w Ekstraklasie przyszedł czas na rozgrywki pucharowe. Red Devils ma już na rozkładzie kolejnego I-ligowca. Po zwycięstwie z Futsalem Szczecin tym razem chojniczanie pokonali Orlika Mosina. Podopieczni Olega Zozuli zwyciężyli 4:1, ale na początku spotkania musieli gonić wynik. Na szczęście szybko wyrównał Kristián Medoň. Jeszcze przed przerwą "poprawił" Robert Świtoń i goście prowadzili 2:1.

W drugiej połowie po raz drugi trafił Medoň. Natomiast wynik ustalił Przemysław Laskowski. Kolejne starcie pucharowe odbędzie się w lutym. W ramach 1/8 finału do Chojnic przyjedzie Red Dragons Pniewy. Mecz ma odbyć się 24 lutego. Trzy dni później chojniczanie jadą na starcie ligowe do Brzegu. Potem czeka ich dwutygodniowa przerwa. W marcu Red Devils ma w planach spotkania z Futsalem Leszno, AZS-em UW i Constractem.