Sparing nr 6. Chojniczanka - Stomil Olsztyn (WYNIK LIVE)

Bramki: 0:1 Kuświk 52, 1:1 Ryczkowski 54, 1:2 Mosakowski 68 (karny)

Chojniczanka: Sokół - Grobelny (46 Mudra), Klabnik, Bartosiak, Sacharuk (73 Kurs) - Orlik, Kona (56 Rakowski), Ziętarski (64 Czajkowski), Mikołajczak (77 Emche), Klichowicz - Skrzypczak (68 Olaf Nowak).

Stomil:

Sędzia:

90 min Koniec meczu. Chojniczanka przegrała 1:2 ze Stomilem Olsztyn w szóstym meczu sparingowym tej zimy.

85 min Chojniczanka ma 5 minut na strzelenie bramki wyrównującej.

80 min Do końca 10 minut. Stomil prowadzi 2:1.

75 min Kwadrans do końca. Wynik bez zmian. Chojniczanka miała słupek po uderzeniu Ryczkowskiego. Przeprowadzane są kolejne zmiany.

69 min Gol Mosakowskiego z rzutu karnego.

68 min Stomil ponownie na prowadzeniu.

64 min Kolejna zmiana. Tym razem "Czaja" za "Ziętara".

60 min Godzina gry za nami. W Toruniu po jeden.

56 min Zmiana w Chojniczance. Rakowski za Konę.

54 min Szybkie wyrównanie. Mamy remis. Gol Ryczkowskiego po podaniu Mikołajczaka.

52 min Kuświk i 1:0 dla Stomilu.

46 min Gramy! Jedna zmiana w Chojniczance.

45 min Przerwa. Chojniczanka - Stomil 0:0.

40 min Pięć minut do końca pierwszej połowy. Wynik bez zmian.

30 min Kilka groźnych akcji z obu stron. Jednak nadal piłka nie znalazła się w siatce. Bez goli po 30 minutach.

10 min Bez bramek w Toruniu w pierwszym fragmencie sparingu.

1 min Gramy! Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmiał o godz. 12.18.

Godz. 12.12 Skład Chojniczanki: Sokół - Grobelny, Klabnik, Bartosiak, Sacharuk - Orlik, Kona, Ziętarski, Mikołajczak, Klichowicz - Skrzypczak.

Godz. 12.10 Spotkanie rozpocznie się z małym poślizgiem. Początek o godz. 12.20.