Zamknij

Arkadiusz Reca wyjdzie w pierwszym składzie? Dziś Anglia - Polska

15:17, 31.03.2021 | M.S.
Skomentuj
REKLAMA

Tym meczem żyje dzisiaj cała Polska. O godz. 20.45 na Wembley w Londynie biało-czerwoni zmierzą się z Anglią. Możliwe, że od pierwszych minut zobaczymy na boisku Arkadiusza Recę.

Arkadiusz Reca zagrał w pierwszym składzie meczu z Węgrami. Wychowanek Kolejarza Chojnice spędził na boisku 86 minut. Mecz zakończył się remisem 3:3. 25-latek został słabo oceniony przez obserwatorów. „Przegląd Sportowy” ocenił występ Arkadiusza Recy na czwórkę w skali 1-10. „Bardzo często był przy piłce i Węgrzy z tego powodu bynajmniej nie płakali, bo tracił dużo czasu na jej opanowywanie, przekładanie, poprawianie. Czasami, obserwując jego poczynania, można było zastanawiać się, która noga jest jego wiodącą (nie, to nie komplement). Gola straciliśmy w kilkanaście sekund po jego nie do końca udanym wrzucie z autu, ale nie on ponosi główną winę. Bardzo dobrze zachował się za to przy bramce Piątka, bo to on zdynamizował naszą akcję” - napisał największy dziennik sportowy w kraju.

Dużo surowszy dla Recy był serwis „Interia.pl”. Gra piłkarza Crotone została tam oceniona zaledwie na 1,5 w skali 1-6. „Wyjątkowo słabo prezentował się Arkadiusz Reca, który jakby zupełnie nie rozumiał gry, której oczekiwał od niego Paulo Sousa” - czytamy na stronie internetowej. W kolejnym spotkaniu z Andorą Reca nie zagrał ani minuty. Biało-czerwoni wygrali 3:0.

W środę 31 marca Polska w trzecim meczu eliminacyjnym zmierzy się z faworytem grupy - Anglią. W mediach pojawiły się już przypuszczalne składy. W kilku z nich możemy zobaczyć 25-letniego wychowanka Kolejarza Chojnice.

Fot. Łączy nas piłka (www.laczynaspilka.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%