II liga. Motor Lublin - Chojniczanka (RELACJA LIVE)

17:31, 28.04.2021 | M.S.

Stadion w Lublinie, środa, godz. 18.00

MOTOR - CHOJNICZANKA 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Ryczkowski 35, 1:1 Król 53 (karny), 2:1 Swędrowski 57, 2:2 Ryczkowski 65.

Motor: Madejski - Wawszczyk, Cichocki (74 Ceglarz), Grodzicki, Moskwik, Swędrowski, Bednarczyk (46. M. Król), R. Król (c), Wójcik (80 Pakulski), Rak, Madejski.

Rezerwowi: Bartnik - Bogacz, Duda, Pakulski, Jagodziński, Sobstyl, Kunca, M. Król, Ceglarz.

Chojniczanka: Sokół - Czajkowski, Grolik, Bartosiak, Mudra - Kona, Ziętarski - Klichowicz (74 Napołow), Mikołajczak (c) (74 Rakowski), Ryczkowski - Skrzypczak (84 Olaf Nowak).

Ławka: Lewandowski - Kurs, Klescik, Sacharuk, Grobelny, Rakowski, Golański, Napołow, Olaf Nowak.

Sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).

Żółte kartki: Swędrowski (Motor) - Czajkowski (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+3 min Koniec meczu. Tylko remis w Lublinie.

90+2 min Zablokowany strzał Napołowa.

90 min Sędzia dolicza tylko 2 minuty.

89 min Napołow!!! Tylko boczna siatka. Zabrakło centymetrów...

88 min Zablokowany strzał Ryczkowskiego.

87 min Szarża Mudry na skrzydle. Nie wywalczył nawet rożnego. Od bramki Motor.

84 min Zmiana. Nowak za Skrzypczaka.

83 min Niecelny strzał z dystansu Kony.

81 min Kartka dla Swędrowskiego.

80 min Pakulski za Wójcika w Motorze.

79 min Teraz Rakowski. Ni to strzał, ni podanie. Piłka w rękach Madejskiego.

78 min Centra Swędrowskiego. Chwyt Sokoła.

77 min Nieco spokojniejszy fragment meczu.

74 min Dwie zmiany w Chojniczance i jedna w Motorze.

74 min Ryczkowski... nie ma gola! Skrzydłowy blisko hat tricka. Zabrakło centymetrów.

73 min Kartka dla Czajkowskiego.

72 min Ryczkowski do Mikołajczaka. Niestety kapitan zbyt długo zwlekał ze strzałem i rywale odebrali mu piłkę.

71 min Kolejna akcja MKS-u. Skrzypczak złapany na spalonym.

70 min Madejski ratuje Motor! Klichowicz ładnie przyjął piłkę w polu karnym. Popatrzał, uderzył, ale bramkarz Motoru odbił piłkę nogami.

68 min To powinno być 3:2 dla MKS-u! Wrzutka do Grolika. Ten zgrał piłkę Ziętarskiemu. Ten z pięciu metrów huknął nad poprzeczką... Szkoda, szkoda, szkoda.

68 min Znowu Klichowicz z rożnego.

66 min Strzał Kony po podaniu Mikołajczaka. Bardzo niecelny.

66 min Płaska centra z rożnego. Mikołajczak przepuścił piłkę. Ta trafiła pod nogi Ryczkowskiego, który pewnym strzałem przy słupku dał Chojniczance drugi oddech.

65 min GOOOL!!! REMIS!!! RYCZKOWSKI PO RAZ DRUGI!!!

64 min Moskwik zablokował wrzutkę Klichowicza. Korner dla Chojniczanki.

60 min Chojniczanka stara się odpowiedzieć. Motor gra jednak dużo agresywniej w środku boiska.

58 min Ależ bomba Swędrowskiego. Pomocnik Motoru huknął pod poprzeczkę. Chojniczanka jeszcze pięć minut temu prowadziła, a teraz mamy 2:1 dla Motoru.

57 min Motor prowadzi...

56 min Faul Mikołajczaka przed polem karnym. Motor będzie miał doskonałą okazję do strzału.

55 min Poprzeczka ratuje Chojniczankę! Głową uderzał Wawszczyk.

55 min Motor w natarciu. Uderzenie Swędrowskiego zablokowane. Korner dla gospodarzy.

53 min No i mamy remis. Pewny strzał Króla.

53 min Rzut karny dla Motoru! Czajkowski sfaulował Swędrowskiego.

52 min Kolejna akcja Raka. Mocne zagranie i Sokół zmuszony do interwencji.

49 min Dobra szarża Raka. Przez moment w polu karnym MKS-u zrobiło się gorąco. Na szczęście zabrakło zamknięcia akcji.

46 min Gramy! Od środka goście.

45 min Przerwa. 1:0 dla Chojniczanki.

42 min Bartosiak sfaulował Raka. Motor będzie miał rzut wolny i okazję do wrzutki.

40 min Zejście Ryczkowskiego do środka. Podanie do Klichowicza przed polem karnym. Uderzenie skrzydłowego. Piłka przeszła po nogach obrońców i wpadła w ręce bramkarza Motoru.

39 min Korner dla Chojniczanki. Szansa na drugiego gola.

36 min Odważne wejście Ryczkowskiego przed polem karnym. Uderzenie lekkie, ale bardzo precyzyjne i piłka wpada do siatki tuż przy słupku pomimo obecności kilku graczy Motoru. Skrzydłowy wykorzystał bierność środkowych obrońców.

35 min GOOOOL!!! RYCZKOWSKI!!!

33 min Mocna centra w pole karne Motoru. Delikatnie za wysoka.

31 min Chwila przerwy. Dwóch graczy w żółtych strojach leży na murawie.

29 min Czajkowski huknął w poprzeczkę z kilku metrów po zamieszaniu.

29 min Znowu Czech. Tym razem zagranie z głębi pola do Skrzypczaka. Napastnik został zablokowany. Chojniczanka ma rzut rożny..

28 min Mudra wrzucił w pole bramkowe. Obrońca wybił piłkę głową.

26 min Kona za mocno do Mikołajczaka. Od bramki Motor.

24 min Teraz Swędrowski z prawej strony. Płaska centra i dobra interwencja Sokoła.

21 min Dobra wrzutka w pole bramkowe Chojniczanki. Bartosiak wybił piłkę na rzut rożny.

19 min Bardzo niecelny strzał na bramkę MKS-u.

18 min Goście delikatnie zeszli z tonu. Teraz więcej akcji w środkowej strefie boiska.

16 min 5 fauli na koncie Motoru. 1 na koncie Chojniczanki.

15 min Kontra MKS-u po kornerze dla Motoru. Akcja zatrzymana przed polem karnym gospodarzy.

14 min Gospodarze sygnalizują rękę u Czajkowskiego. Gwizdek arbitra milczy.

12 min Skrzypczak złapany na minimalnym spalonym.

11 min Nadal MKS przeważa, ale nadal bez poważniejszego zagrożenia.

9 min Obrońca w ostatniej chwili zablokował podanie Klichowicza do Skrzypczaka.

8 min Przewaga MKS-u w posiadaniu futbolówki. Piłka wraca pod pole karne miejscowych jak bumerang.

6 min Indywidualna akcja Ryczkowskiego zakończona niecelnym podaniem w pole karne.

6 min Kolejny faul. Udało się oddać strzał głową po wrzutce. Jednak była to łatwa piłka do złapania.

4 min Ładna, słoneczna pogoda w Lublinie.

3 min Dośrodkowanie w pole karne. Obrońcy Motoru górą.

2 min Faul na Klichowiczu pod linią boczną.

1 min Gramy! Motor na żółto-biało, a Chojniczanka na bordowo.

Godz. 17.41 Motor: Świderski - Madejski, Wawszczyk, Cichocki, Grodzicki, Moskwik, Swędrowski, Bednarczyk, R. Król (c), Wójcik, Rak.

Godz. 17.40 Chojniczanka: Sokół - Czajkowski, Grolik, Bartosiak, Mudra - Kona, Ziętarski - Klichowicz, Mikołajczak (c), Ryczkowski - Skrzypczak.

Godz. 17.30 Zapraszamy na relację z meczu Motor - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.