II liga. Chojniczanka - Bytovia Bytów (RELACJA LIVE)

13:32, 02.05.2021 | M.S

Stadion Miejski w Chojnicach, niedziela, godz. 13.30

CHOJNICZANKA - BYTOVIA 3:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Mikołajczak 18, 2:0 Ryczkowski 26 (karny), 3:0 Skrzypczak 40, 3:1 Zawistowski 90+3.

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Grolik, Bartosiak, Grobelny - Ziętarski, Kona - Klichowicz, Mikołajczak, Ryczkowski - Skrzypczak.

Rezerwowi: Banach - Klescik, Kurs, Sacharuk, Czajkowski, Rakowski, Golański, Napołow, Nowak.

Bytovia: Staniszewski - Bąk (c), Zawistowski, Giel, Lech, Bach, Wrzesień, Krzyżak, Camargo, Sezonienko, Moryson.

Ławka: Olszewski - Dymerski, Nowakowski, Lizakowski, Kozakowski, Błaszkowski, Szmidke, Kieca.

Sędzia: Szymon Lizak.

Żółte kartki: Mudra, Kona, Mikołajczak (Chojniczanka) - Wrzesień, Krzyżak (Bytovia).

W 25 minucie kartką został ukarany trener Bytovii Kamil Socha.

Czerwona kartka:

90+3 min Koniec! Trzy punkty zostają w Chojnicach.

90+3 min Honorowe trafienie dla Bytovii.

90 min Sędzia doliczył 3 minuty.

87 min Końcowe fragmenty spotkania, które toczy się w strugach deszczu.

85 min Piąta zmiana. Golański za Ziętarskiego.

84 min Staniszewski ratuje Bytovię. Bramkarz zatrzymał Nowaka w sytuacji sam na sam.

80 min Zmiana także w Bytovii.

78 min Kolejne dwie zmiany w Chojniczance. Schodzą Skrzypczak i Ryczkowski, a wchodzą Nowak i Napołow.

77 min Faul na Zawistowskim. Wolny. Wrzutka i pewny chwyt Sokoła.

71 min Zmiany w obu zespołach.

65 min Kartka dla Mikołajczaka.

62 min Klichowicz mógł trafić na 4:0. Uderzył jednak źle w sytuacji sam na sam ze Staniszewskim.

60 min Kartka dla Kony za przerwanie kontry Bytovii.

59 min Klichowicz do Skrzypczaka. Uderzenie tego drugiego w ostatniej chwili zablokował Bąk.

58 min Sezonienko w pole karne. Pewny chwyt Sokoła.

57 min Skrzypczak do Mikołajczaka. Kapitan MKS-u mógł pokusić się o strzał. Został zatrzymany w ostatniej chwili.

55 min Bytovia stara się zmienić oblicze meczu. Chojniczanka nastawiona na grę z kontry.

49 min Dobry strzał Zawistowskiego i jeszcze lepsza obrona Sokoła.

48 min Kartka dla Mudry.

46 min Początek II połowy.

45 min Przerwa. Chojniczanka - Bytovia 3:0.

44 min Końcówka I połowy. Piłkarze czekają już na gwizdek sędziego.

41 min Chojniczanka wymieniła kilkanaście podań przed polem karnym. Klichowicz uruchomił Skrzypczaka, który pewnym strzałem podwyższa prowadzenie.

40 min GOOOL!!! SKRZYPCZAK!!!

39 min Kartka dla Krzyżaka.

38 min Kontra Chojniczanki zakończona wrzutką Klichowicza. Tym razem skrzydłowy zacentrował prosto w ręce bramkarza Bytovii.

36 min Bytovia próbuje zdobyć gola do szatni. Nie może jednak oddać celnego strzału.

34 min Strzał na bramkę Sokoła. Niecelna główka Lecha.

31 min Mogło być 3:0! Ryczkowski zagrał do Bartosiaka. Ten nieczysto trafił w piłkę. Przy strzale przeszkodziła nieco woda stojąca na murawie. Nadal pada deszcz.

29 min Wrzutka Zawistowskiego z rzutu wolnego. Sokół piąstkuje piłkę.

26 min GOOOL!!! RYCZKOWSKI!!!

24 min Rzut karny dla Chojniczanki po zagraniu ręką Września.

21 min Wysoka wrzutka Zawistowskiego w pole karne. Pewny chwyt Sokoła.

19 min Jak padł gol? Klichowicz zagrał w pole karne. Piłka stanęła w wodzie. Pierwszy dopadł do niej Mikołajczak i pewnym strzałem dał prowadzenie Chojniczance.

18 min GOOOL!!! MIKOŁAJCZAK!!!

15 min Kontra Chojniczanki! To mogło być 1:0. Staniszewski dobrze zachował się przy szarży Skrzypczaka.

13 min Ponownie Klichowicz na prawej stronie. Wrzutka w pole karne. Obrońcy Bytovii wybijają.

11 min Skrzypczak złapany na spalonym.

10 min Aktywny na skrzydle Wrzesień dośrodkował prosto w ręce Sokoła.

7 min Klichowicz do Skrzypczaka. Piłkę łapie Staniszewski.

6 min Słaby początek Chojniczanka. Bytovia przeważa w pierwszych minutach.

3 min Błąd Sokoła! Wrzesień blisko gola.

2 min Chojniczanka na biało. Bytovia na czerwono.

1 min Gramy!

Godz. 13.28 Przed pierwszym gwizdkiem uhonorowany został Paweł Zawistowski - wieloletni zawodnik i kapitan Chojniczanki.

Godz. 13.20 Zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - Bytovia. Początek o godz. 13.30.